Летище Бургас ЕООД

Работата и заплащането са доста добри всравнение други места. Тези които плюват са сигурно неодобрени кандидати с лошо минало на летището.

Рентгенови оператори май цял живот няма да им достигат! Бях кандидат за работа сезон 2011, но интригите и надменността в лицето на Маринова (обучаващата на pc)и супер неадекватното поведение на Невена Сариева ме накараха да се замисля дали въобще да кандидатствам някога там! Виждам, че и заплатата не е мръднала от 2011. Жалко! Богатото летище, глупости на търкалета!!!!!

Миналия сезон 2015 не им достигаха хора за рентгенови оператори.Работи се много 12ч на крак, при това нощен труд за 700 лв. Има много скатавки сред колегите, най вече от постоянните работници.

Перонно обслужване би станало отличната работна среда, ако по някакъв начин се освободи от недораслите, гнусни и противни олигофренчета, които му пречат и го загрозяват с клюките и интригите си - като например Гинко от багажното хале на перонно обслужване. Работната среда и настроението на свестните колеги, драстично биха се подобрили, ако подобни хлапашки и олигофренясали изчадия като Гинко се разкарат завинаги от летището и отидат някъде далееече далече...на майната си!

Аз работя на летище от 9 години като постоянен служител в администрацията. Истина е че заплатите не са високи и че натоварването през лятото в някои дни или часове е доста голямо. Но пък добрата работната среда, условията на труд в новия терминал, социалната политика - отпуски, пари за храна, спазване на работно време, осигуряване на транспорт, плащане на заплати навреме, униформа или работно облекло, бонуси и парти за края на сезона и всичко останало, правят летището едно много добро място за работа. Препоръчвам летището на всички мои приятели и познати!

Относно заплащането за рентгенов оператор за първи сезон, се разбира когато ти се връчи договора. Обикновено новите ги назначават до средата на юни месец. Чисто около 700-750. По време на едномесечното обучението, което е всеки ден от 9:00 до 16:00 и се минават 3 изпита, човек има разходи за храна и транспорт. А самото медицинско за тази работа е 80 лв заради многото изследвания. За 1 месец се дават около 200-250 лв. Имало е години, когато обучението не се е заплащало, но предполагам ще е колкото да покрива тези разходи, и със сигурност ще го изплатят на края на сезона.

Здравейте, поканена съм на интервю за рентгенов оператор. Казаха ми че 1 месец ще има обучение, за което ти плащат, но не ми стана ясно какво е заплащането по време на обучението и след като те назначат, някои ако знае нека да сподели

здравейте утре съм на интервю за товарач искам да как е работата какво е заплащането заслужава ли си

До Нели:
Работата като рентгенов оперотор не си заслужава. Първо ще трябва да си на обучение 1 месец.
А работата не е приятна. Трябва и добре да си контролираш нервите, понеже прекалената работа с хора може да ти дойде в повече. На летището НЕ можеш да стигнеш 1000лв.

Утре съм на интервю за рентгенов оператор моля кажете стрували си тъй като не искам да си зарежда настоящата работа на плажа.През сезона там със сигурност ще изкарвам по 1000 може и повече на месец.Какви пари дават на летището Благодаря