Летище Бургас ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Летище Бургас ЕООД

Рентгенов оператор.
Натоварваща и конфликтна работна среда. Над месец обучение.Парите не отговарят на това ,което се обявява в интервюто ви на място.За работни 3 месеца ,не си заслужава да ходите на обучения 1 месец и половина и да минавате всички изпити.Големи изисквания ( факт ,че това е отговорна позиция) ,но малко пари за обема и сложността на работата.

Здравейте,одобрен съм за Шофьор-товарач на Летище Бургас, но се чудя дали да приема.Как е работата заплащането?

Миналото лято работих, това също ще работя. Колегите имат уважение един към друг, макар и да се караме от време на време. Заплащането е задоволително, макар и на 12часа, дневна, нощна, 2/2. Трудно е, но е забавно. Много работа, но ако се концентрираш, времето минава бързо. Нощните са тежки понякога. Я имаш време за спане, я нямаш. Това е общо взето. С добър супервайзор и добър екип, всичко е перфектно.

Искам да попитам някой, който е работил миналото лято във фрапорт да сподели мнение за работата и заплащането, понеже работих в голдеър и изобщо не бях доволен от положението.

Като клиент искам да кажа,че отношението на служителите е изключително лошо

На онзи, дето се хвали най-безсрамно пред останалите колеги как крадял по работни места, се хващам на бас, че достатъчно на брой хора (подчертавам Хора) отдавна са го разбрали що за долен помияр е и му се смеят на кухата и крива кратуна. Един изключително нагъл и прокажен помияр, че и много гузен на всичкото отгоре! Жалък тъпанар нещастен! Едно нищожество! Той много добре си знае кой е. Да, той най-добре си знае кой е...!

Ако уважавате себе си не ходете там, много работа никакви пари на уважение сте защото вършите работата на постоянните. Сенонен може да стане постоянен само по два начина с връзки и ако дава на някого. Уж ви пазят здравето с дозиметри. Не се лъжете за толкова години там нито веднъж не видях разпечатка за дозите радиация. Само тестове тестове и пак тестове, медицинско 100 лева което не се покрива от тях, не се покриват и пътните , които трябва да платиш за да си на хилядите им курсове. Ако уважавате себе си не ходете там!

Като цяло добра работна среда, но некорекрти от към програми, като Bring a Friend, защото едно беше обещано, а друго се случи. Хората все пак, които трябва да вземат по някой лев, защото са довели приятел, ще го вземат чак другата година, когато се върнат, което е едно извиване на ръцете спрямо служителите. Абсоклютно некорекрно и непрофесионално отношение!

Моля не си губете времето.

За интервюто(специалист неавиационни дейности):
Две лелки и една по-млада дама които само мълчат и гледат надменно. Задават въпроси, които са описани в св-то. Никакъв професионализъм. На всеки отговор се подсмихват вкупом. След като започнах с това че съм аналитичен, ми се присмяха, а по-младата дама ме попита дали това добре за позицията!?! След като им казах желана заплата в интервал 800-1000, интерюто приключи.
Забележете! Понеже позицията включва множество и разнообразни дейности ме попитаха дали съм наясно какво ще представлява работата. Извадих си предварително принтиран лист на обявата за преглед, при което бях помолен без да чета да обясня. На два пъти помолих да ми разяснят какви точно са задълженията - никакъв отговор. Възможно е да не знаят или след им казах желаната заплата решиха да не се хабят. Без да обиждам никого - това е държание на малоумни същества. Младата колежка да провери в тълковния какво означава аналитичен преди да задава глупави въпроси.
Отвратен съм от подобни хора, които нямат идея какво правят.

Работата и заплащането са доста добри всравнение други места. Тези които плюват са сигурно неодобрени кандидати с лошо минало на летището.