Еймс Хюмън Кепитъл /img/frontend/nomap.png"

Еймс Хюмън Кепитъл

Опитът ми с тази т.нар. агенция е следният: след мъчително интервю, в което интервюиращата се опитваше да ме накара да кажа нещо срещу колегите или работодателя си, получих въпрсоник, пълен с незаконни въпоси, касаещи възраст, домашен адрес, етническа принадлежност, доходи. Не липсваха и напълно неподходящи въпроси от сорта на "Какво не харесвате в настоящата си работа?" И малко по-долу - "дайте ни телефона на прекия си ръководител". Не мисля, че има достатъчно глупави кандидати да попълнят подобен въпросник. Вероятно така агенцията елиминира наистина конкурентните кандидати и пробутва на клиента който трябва. Но всеки си преценява...

Много съм разочарован от отношението на служителка на тази фирма към кандидат за работа! Става въпрос за абсолютен непрофесионализъм и повишаване на тон към кандидат за работа.
Не препоръчвам при никакви обстоятелства да си търсите работа през тази смотана агенция, пълна със злобни женички, искащи само да си вземат комисионната!

Текучеството във фирмата е  голямо, поради ниските заплати и липсата на перспектива.  Основният проблем е в комуникацията на мениджмънта със служителите.

Текучеството в тази фирма е огромно. В последните две години персоналът се е подменил почти на 90 %. Изводите може всеки да направи за такава компания, чийто основен фокус е намирането на идеалния кандидат. Всички ключови консултанти и трейнъри не работят в ЕЙМС. Компанията е добро място единствено за  млади хора, които са в началото на професионалният им път, съответно и заплащането е подобаващо. Част от колегите са студенти, които работят почасово, а на останалите това е първата "сериозна" работа. Хората, които са на различно мнение "отпадат" доста бързо.

Бъдете много внимателни на интервютата за започване на работа в AIMS Human Capital/Accelerate HR/Dale Carnegie Training. Ако обещанията звучат твърде хубаво за да са истина - то със сигурност е така!!!