грабо медия ООД /img/frontend/nomap.png"

грабо медия ООД

Относно появяването само на позитивни коментари под офертите в Грабо- така е по default, но ако кликнете на "Покажи повече ревюта", ще покаже абсолютно всички коментари, вкл. и негативни. Аз лично съм купила и ползвала над 150 ваучера. Оставяла съм и положителни и отрицателни коментари за услугата или обекта и всички те са били публикувани. До сега не съм чула по някакъв начин Грабо да манипулира мненията на закупилите ваучер. Все пак Грабо само публикува офертата, дали услугата или продукта ще отговорят на очакванията на клиентите, си е отговорност на доставчика.

Изключително некоректно отношение ! Закупих ваучер за услуга , използвах го и след като беше ужасно отношението когато разбраха че сме ваучери както и храна и цялостното преживяване беше непроятно се опитах да предупредя другите потребители които биха закупили същата оферта - се оказа че на сайта на Грабо се публикуват само удобни за тях коментари т.е. Положителни , а реален коментар , който не им харесва просто не се публикува. Не се подвеждайте по хубавите коментари под офертите, както се случи при мен!?