грабо медия ООД /img/frontend/nomap.png"

грабо медия ООД

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Ведра работна обстановка, коректно отношение и заплащане, пълна прозрачност - както по време на подбора на служители, така и след стартиране във фирмата. Предлага стабилност и уважава баланса между професионален и личен живот. Върви в крак със съвременните корпоративни тенденции - за времето, в което работех при тях, видях доста подобрения в условията за работа, които бяха единодушно приветствани от служителите. Удобна локация в близост до автобусни спирки, супермаркет и офиси на популярни куриерски фирми.

Относно появяването само на позитивни коментари под офертите в Грабо- така е по default, но ако кликнете на "Покажи повече ревюта", ще покаже абсолютно всички коментари, вкл. и негативни. Аз лично съм купила и ползвала над 150 ваучера. Оставяла съм и положителни и отрицателни коментари за услугата или обекта и всички те са били публикувани. До сега не съм чула по някакъв начин Грабо да манипулира мненията на закупилите ваучер. Все пак Грабо само публикува офертата, дали услугата или продукта ще отговорят на очакванията на клиентите, си е отговорност на доставчика.

Изключително некоректно отношение ! Закупих ваучер за услуга , използвах го и след като беше ужасно отношението когато разбраха че сме ваучери както и храна и цялостното преживяване беше непроятно се опитах да предупредя другите потребители които биха закупили същата оферта - се оказа че на сайта на Грабо се публикуват само удобни за тях коментари т.е. Положителни , а реален коментар , който не им харесва просто не се публикува. Не се подвеждайте по хубавите коментари под офертите, както се случи при мен!?