Бургасбус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Индустриална 1&markers=Бургас,ул. Индустриална 1

Бургасбус

Редовен пътник съм с Вашата фирма , тъй като пътувам от Бургас - до Сл.бряг - където и работя. Спазвам стриктно  задължението си на такава и винаги имам карта заплатена в срок.
            Автобусите , които ползваме по тази линия са във изключително критично състояние -счупени седални , неугледни , просто обидно е да пътуваш по този начин като граждани на европейския съюз, а да не говорим , че лятно време изгаряш от жега , думата климатик , въобще липсва в тях.
        Време е да вземете мерки и да извадите от употреба тези жалки автобуси , като се има предвид , че лятото пътуват и чужденци .
        Надяваме се като редовни пътници ръководството на фирмата да обърне внимание на това прегазване на правата ни като граждани на България да пътуваме малко по -нормално .

Незнам защо,но навсякаде из такива фирми като вашата работят хора,на които като че ли мястото им не е там.Тези ваши служители-дали шофиори или контроли заемат местата на млади и кадърни момчета и момичета,които имат нужда от работа.Не съм съгласен,че един млад човек с всички категории и стаж НЕ трябва да баде приет на работа в БУРГАСБУС.Но знам защо е така!Нали трябва да уредим някои НАШ човек?Дори и да е така,до кога ще гледаме намръщените физиономии на мустакати застаряващи чичаци-европеиски шофиори и докога стари бабички ще ни късат билети(европеиски билетопродавачки)?Това ли е лицето на градския транспорт в европеиския ни Бургас?И ако това е пример за работник в тази фирма сега,поне много Ви моля,спомнете си преди 10.11.1989г.как бяха облечени точно тези работници!?Благодаря Ви за правото ми на глас!!!

Днес на 25.06.2011г. автобус 211 с регистрационен номер А7162АВ НЕ СПРЯ в 11.35 часа  на автобусната  спирка на магазин MR.BRICOLAGE.Aз трябваше да вървя пеш заради вашия служител ,който не си върше както трябва  работата .В ПОСЛЕДСТВИЕ ЗАКЪСНЯХ ЗА РАБОТА ЗАРАДИ НЕГОВИТЕ СВОЕВОЛИЯТА .МИСЛЯ ЧЕ КАКТО НИЕ ПЪТНИЦИТЕ СМЕ КОРЕКТНИ КЪМ ВАС ТАКА И ВАШИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ТРЯБВА ДА БЪДАТ КЪМ НАС .Надявам се че моето мнение няма да остане незабелязано и вашия служител ще получи това което заслужава.
                             С УВАЖЕНИЕ:г-жа Купенова

1 точка

заплата що годе добра за външните хора .но като сложиш раното ставане 03.00 часа. късното прибиране 01.00 и като прибавиш 8 часа некорекноста на пътя което в бургас е под всякаква граница. вечно недоволните пътници и колкото и да се стараеш не можеш да угодиш на всички. вилата на врата които ти слагат началниците и те гонят за щяло и нещяло. некачествения ремонт които се извършва в сервиза които е под всякаква критика. недаи се боже стане нещо на пътя ти нямаш защита от никого спасяваш се сам и като сложиш псехическото напрежение което е много голямо .заплатата мили хора е ниска а как няма да е ниска с такава голяма администрация които получават двоино повече от своите работници .

Ако може да се сложат на вси4ки автобуси климатици,да се смени отношението на кондукторите кьм пьтниците,шофьорите да бьдат по млади и с по бьрзи рефлекси.Сменете униформата на кондукторките,защото не се разли4ават от тези на 4естотата.Ако могат пенсионерите да не пьтуват в пиковете моменти,защото от тях няма място в автобусите.Подрьжката на автобусите е много зле и критерия ви за кондукторки ако може да се промени.

Фирмата като цяло не ми харесва,особено отношението спрямо работодател-работници.Условията на труд са под всякаква критика:автобусите са все още мрьсни и прашни,зимно време са студени,а през лятото се пукаш от жега.Обслужващия персонал-намрьщен, агресивен и рогаещи шофьори.Работното облекло на кондукторите е грозно и неудобно за работа.Заплащането е що годе добро и ползваме доста превилегии.Ако условията на труд се променят както и работното облекло,и да оценят малко пове4е труда ни вси4ки ще работим с усмивка и ще бьдем по коректни дори и кьм заяждащите се пьтници.

Моля Ви,намерете си усмивките! Не ги забравяйте! Много по-приятно е да се качиш в автобус и да те посрещнат с усмивка.А ако насреща ти застане някоя крива кондукторка, ти с нищо не си виновен да търпиш нейното отношение и на всичко отгоре да ти се карат. Защото \"кривата лелка\" винаги може да намери причина за кавга...НАЛИ?

значи заплащането според мен е идеално за работното време ,колегите са колеги им адобри има и лоши,уважението от работодателя зависи от нас самите.
Работната среда е такава каквато си я направим ние,а фирмената сигурност е доста добра стига да не си навличаме сами неприятностите.Няма много голям потенциал на развитие в смисъл растеж във фирмата,(там трябват връзки),но иначе......всичко е относително.
Местоположението на работното ми място.......е добре за мен.
Работното ми време ми е достатъчно и мисля че за 8 часа си е нормално работно време,друг е въпроса че някои биха се подразнили от излизания но ако сметнем колкоп ъти ходим до центъра за глупости а се дразним от едно ходене до там по работа.........няма смисъл,та съотношението според мен ди е идеално и не одобрявма мрънканията на другите за това(има и по-тежки случаи)

Заплащане спрямо работата СМЕШНО.
Уважение от началници и шофьори на пътя НЯМА.
Привилегии ДАВАТ БЕЗПЛАТНА КАРТА ЗА ПЪТУВАНЕ ( ако това е превилегия НЗ)
Сигурност, нищо сигурно няма сега.
Свободно време се намира.
Потенциал НЕ.
Местополужение ДОБРО.
Колеги ВСЯКО СТАДО СИ ИМА МЪРША.
Работна среда ПСИХИЧЕСКИ НАТОВАРЕНА РАБОТА.

заплаштането е сносно ако нямаш солидни връзки никой не те уважава има привилегиите са безплатни карти и купони за храна но в крайна сметка никой не ти ги дава дарум според мен няма фирмена сигурност заащото там всяка заповед е предпоследна има доста свободно време което е добре нямаш ли вразки нямаш развитие тажно но факт 80% от колегите са пълни интриганти а работната среда като изключим студените рейсове е добра