красин оод-софия /img/frontend/nomap.png"

красин оод-софия

ЦВЕТАНЕ , защо твоите мнения ,както и мненията на Даниел бяха изтрити,това е смешно ,нямате думата като бивши служители май!!!!!!!!

Явно не са удобни тези мнения!!!!!!!
Аз бих ви посъветвал пак да ги няпишите ,ако трябва по 5 пъти ,за да спрат да ги трият,така не е честно ,мисля че трябва да има коректност поне тук ,така не е редно да се трият мнения.Хората нека видят мненията на всеки ,а не само да се четат нечий мнения по 10 пъти.
И тук може да се манипулира май!!!!

Уважаеми Господа,
С изненада установих за Вашите дискусии относно работата и дейността на офис „Красин“ в гр. София , както и конкретните коментари към мен.Нормално е да има такива форуми , в които да се обсъждат мнения и коментари,но не мога да приема, че се използват думи и епитети , които сами по себе си говорят за човека,който ги е написал.
Когато има недоразумения и сте сигурни в правотата си има начини, чрез които те могат да бъдат доказани и намерени съответните решения за тях.
Като всяка една Фирма, която търси просперитета в това трудно време, на първо място трябва да бъде безрезервната отдаденост на всеки един служител за успеха , след което може да иска съответното възнаграждение за своята работа. Както много пъти съм споменвал по време на съвместната ни работа, Фирмата винаги е била коректна при заплащане на трудовото Ви възнаграждение и всеки е получавал на деня и часа заплатата си.
Толерантното ми отношение към всеки един от Вас, който е написал своето мнение в този форум, може би е грешка , която сега осъзнавам. Защото бивши и настоящи наши служители много добре знаят за каква дисциплина става дума, без която никога нямаше да бъдем на това ниво. Точната дума Господа, която Ви убягва в случая и не съм я упражнявал с пълната сила спрямо Вас е „дисципилина“. Когато един служител сам осъзнае за период , в който е работил , дали е бил пълноценен за успеха на Фирмата си, тогава може да съпоставя правилно трудовото си възнаграждение спрямо работата, която е свършил. Уважаеми Господа, точно тук Вие може би никога няма да намерите баланса и ще бъдете постоянни участници в подобни форуми. За мен е под достойнството и срещу правилата на Фирмата да коментирам притежаваните качества на служител без да бъдат поискани от Работодател или Управител. Можете да сте сигурни, че за всеки един от Вас има какво да се каже или коментира и при поискване с удоволствие ще бъде предоставено на бъдещите Ви работодатели. Информацията ,която Ви се предоставя по време на работа остава за Фирмата и се нарича конфиденциалност. Това , Господа, е дума, която е следващото нещо , което трябва да научите преди да започнете работа. Не искам да бъда лош пророк , но все пак за Ваше добро е да промените мисленето си, ако не искате едниствената Ви работа да остане изказване на мнения в интернет. Много ще съм доволен , ако след като прочетете мнението ми няколко пъти , за да асимилирате написаното, то да окаже положително влияние за бъдещето Ви. С оглед написаното от Вас тук единственото,което се разбира е ,че съжалявате че все още не работите за нас и Ви е много трудно да изкарвате насъщния. Много е важно да имате уважение към хората, които Ви предоствят възможността да работите, за да можете да се научите да уважавате себе си.Тук мога спокойно да упомена за всеки от Вас неща, които въобще няма да са Ви приятни , но има едно нещо, което се нарича „професионална етика“ - още едно нещо което в близките години трябва да осъзнаете. Уважаеми Господа, няма значение от коя част на България е един човек, как се казва или как говори, но има значение самосъзнанието и възпитанието , което притежава , качества, които са много далече от притажаваните от Вас. Ще съм благодарен,ако осъзнаете написаното, за да не са загубени напразно десетте минути време за написаното от мен. Ако толкова държите да разберете мнение на човек, който работи при нас, винаги сте добре дошли, за да го разберете. Колегите ми, уважаеми Господа, работят и не се занимават с неща подобни на Вашите. За мое съжаление част от заплатите им отиват в Държавата за да може да бъдат дадени на хора като Вас. Уважаеми Господа, ако всичко останало не може да разберете, поне това ще Ви е по-лесно да осъзнаете, защото харчите парите на колегите си, които работят за да Ви хранят. Много съм Ви благодарен, че оценяте по този начин управлението ми на офиса, което значи, че вървим напред , след като хора като Вас не са част от екипа ни.
Пожелавам Ви крепко здраве и успехи.
С Уважение Здравко Портев.

ПРИСАДОВ ,ХИЧ НЕ МИ Е ИЗВЕСТНО ЗА КАКВО ПИШЕШ  ПРИ ТИЯ КОМЕНТАРИ,АМА ХИЧ!!!!!!!! Първо ти незнам дали си идвал някога в София ,и Второ нямаш нищо  общо с тоя КЛОН София и ТРЕТО мога да се похваля с точни работодатели ,но няма да ги споделя тука ,Четвърто-аз ако не бях точен служител щяха да ме изгонят от работа ,а не да напускам с грЪм и трясък -ДАНО РАЗБИРАШ КАКВО ТИ ПИША.
И ВЪПРЕКИ  ВСИЧКО НЕ СПОМЕНАВАМ ИМЕНА И ЛИЦА ,ЗАТОВА МОЖЕ ДА ПРЕЦЕНИШ КОЛКО САМ ТОЛЕРАНТЕН ОТНОСНО ШЕФОВЕТЕ,И НЕПИШИ ГЛУПОСТИ МОЛЯ ТЕ !!!!!!!!!!
МОИТЕ БИВШИ КОЛЕГИ НЯМА ДА СИ ПРАВЯТ ТРУДА ДА ПИШАТ НЯКВИ КОМЕНТАРИ-РАЗБИРАШ ЛИ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
АКО БЯХА ДОВОЛНИ НЯМАШЕ И ДУМА ДА ПИШАТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЗАТОВА СЕ РАЗРОВИ НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ДА СИ ОСТАВЯШ МНЕНИЕТО,АКО ОБИЧАШ-ТУКА РАБОТА НЯМАШ!!!!!!!!!!!!-ЕСТЕСТВЕНО АКО МОЖЕ ДА РАЗСЪЖДАВАШ

Някой хора не могат да разберът от дума явно...толкова не разбраха ,че се оплакваме конкретно от Портев и начина му на управление!!!!!А дали шефовете в Смолян въобще са в час с неговото "управление" е друг въпрос!Важното е ,че останахме ИЗЛЪГАНИ ОТНОСНО ЗАПЛАЩАНЕТО!Което си е основен фактор в тоя живот!
И ако обичат да изказват мнение хора РАБОТЕЛИ/РАБОТЕЩИ В КЛОН СОФИЯ!!!!!Да престанат да "спамят" хора от всякъде другаде!мерси за разбирането!

Уважаеми г-н Инджов,
Много по-лесно е бивш служител да напише нещо отрицателно за бившия си работодател отколкото да напишеш обективно мнение а камо ли положително. По този начин Ви отговарям като бивш служител. А Вие можете ли да се похвалите с положителна оценка от Ваш бивш работодател? А може би трябва да попитаме и КРАСИН за мнението им за ТЕБ. Моля публикувайте поне една референция от Ваш бивш работодател.

Немога да разбера защо пишат някакви хора,които не са работили в Софийския клон на Красин ,другото което е защо всичките са бивши служители;
Нали е така ????

Ако бяха доволни хората нямаше да ги има коментарите ,сигурен съм!
А относно празненството то няма нищо общо с работата и заплатата!
Ние сме млади хора и  е нормално да се забавляваме!
Всички фирми имат банкети -нормално.И колкото да се напъвате да пишете някакви фантасмагории  ние работихме там и видяхме колко фирмата държи на работниците си ,затова непишете глупости ако обичате.
София не е толкова голям град и всичко се разбира много бързо ,затова няма смисъл смолянските работници да пишат коментари
и то БИВШИ РАБОТНИЦИ-явно са имали добра заплата,добро работно време и добри осигуровки- да да   да
ЯВНО САМО БАНКЕТИТЕ ГИ БИВА ЗА ДА ЗАМАЖАТ ПОЛОЖЕНИЕТО-българите много са се напатили от такива истории,никои вече не толкова прост че,да невижда за какво иде реч много поздрави  на всички супер доволни   хора от Фирма КРАСИН клон София ООД

До ИНЖ. ОБАЛИЕВ, не знам дали си спомняте но ние се запознахме на коледното парти организирано в Смолян. Доколкото си спомням Вие бяхте настанен в хотел ДИКАС и всичките Ви разходи по пребиваването Ви в Смолян вкл. транспорт беше платено от КРАСИН. Да голям купон беше и Вие се веселихте ЗДРАВО. В последствие разбрах, че един ден просто сте отказали да дойдете на работа в София.

Колегите по-долу явно много са огорчени, че са направили грешката да напуснат. Аз работех в тази фирма повече от две години, сега съм в Канада, когато дойде време да напусна си подадох предизвестие и след един месец ме освободиха, искам да подчертая, че съм си получил всички пари без един ден закъснение. Даже когато кандидатствах за работата в Канада помолих управителя да ми даде препоръка и я получих. И в момента имам много добри отношения с ръководството. Нещото което най-много ми харесваше е изградените принципи и професионално поведение на ръководния екип. Датите за заплати са закон, никой в фирмата не е получавал заплата с закъснение. В момента съм в България и даже съм планирал да върна заема който ми дадоха УПРАВИТЕЛИТЕ.

Пооддържам мнението на колегите ми Даниел, Цецо и Иво, отностно искзаните им мнения по отношение на споменатата "голяма" фирма Красин ООД, като искам да отбележа, че става въпрос за офиса на фирмата в град София (и нека знайни и незнайни хора не пишат за клона в град Смолян). Офис София, "ръководен" от Здравко Портев, е по д всякаква критика. По време на престоят ми в тази фирма, както аз така и колите ми, бяхме заливани с куп лъжи и обещания за много работа и големи заплати, а всъщност това бяха измислици на г-н Портев с цвл задържане на персонала. Друг е въпросът, че отношение от ръководителя, който е напълно некомпетентен по техническите въпроси, се мъчи само с налагане на слупави глоби да респктира работниците. Отностно работното облекло, както Велинов го изтъква, беше хубаво на непрактично, неможе навън е -15 и ние да се разхождаме с тънки панталончета. Иначе в офиса всички са силни само на приказки. Иначе заплатите с изплащат на време, няма закъснения но те са токова големи ч ти стигат единствено да караш на макарони и къс кус. Обашо взето тука можм да си пишем за неразбориите много време............................. ПРОСТО ИСКАМ ДА ПРЕДОПРЕДЯ ВСИЧКИ, КОИТО СЕ БЛАЗНЯТ ОТ ХУБАВО НАПИСАНАТА ОБЯВА ЗА РАБОТА, ДА ИМАТ ЕДНО НА УМ И ДА ЗНАЯТ, ЧЕ НЕРВИ И ГЛАВОБОЛИ щЕ СИ ДОНЕСАТ МНОГО, НО ПАРИ НЕ ЧАКАЙТЕ..........

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaa,НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ФИРМА КРАСИН АКО НЕИСКАТЕ ДА СЕ ПРЕЦАКАТЕ ЖЕСТОКО,ДАНИЕЛ И ЦВЕТАН СА ГОЛЕМИ ПИЧОВЕ,ПОВЯРВАЙТЕ ИМ АЗ СЪМ РАБОТИЛ С ТЯХ;
ОБЕЩАНИЯ ЗА ГОЛЕМИ ПАРИ -ДА;ОБЕЩАНИЯ ЗА КАРИЕРА-ДА;ОБЕЩАНИЯ ЗА 8 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН-ОУУУУ ДА    ,ЗАПЛАТИТЕ СЕ ДАВАТ НА ВРЕМЕ АМА ПО 300-400 ЛВ,ОБЛЕКЛАТА  НА ВИЗИЯ ПЕРФЕКТНИ АМА НА СТУД ЖЕСТОКИ,НАКАЗАНИЯ -И ТЯХ ГИ ИМА ;
НА МЕН И НА КОЛЕГАТА АНТОН НЕ НИ ДАДОХА ПОСЛЕДНИТЕ ЗАПЛАТИ
ЗА ДЕКЕМЖРИ МЕСЕЦ ВЗЕХМЕ ПО 300 ЛВ -ТОВА Е МНОГО СМЕШНО,ААА ОТНОСНО ЮЛИАН ВЕЛИНОВ АКО МУ ХАРЕСВАШЕ ЩЕШЕ ДА РАБОТИ ЗА ТЯХ  ВСЕ ОЩЕ ЗА ТОВА ПО-ДОБРЕ ДА НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА ЗАБЛУЖДАВА ДРУГИТЕ ХОРА
СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ЛОШОТО МНЕНИЕ ,КОЕТО СЕ НАЛАГА ДА ДАМ АМА В ТАЗИ ФИРМА  НЯМА ПЕРСПЕКТИВА ,ИЛИ МОЖЕ ДА ИМА АКО РАЗБЕРАТ КАК ТРЯБВА ДА СЕ ОТНАСЯТ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ СИ ;
И ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ НИЩО АКО НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ ИЛИ НЕ СТЕ РАБОТИЛИ В ТАЗИ ФИРМА ,ЗА ДА НЕЛУЖЕТЕ ХОРАТА ;НЯМА СМИСЪЛ ДА ГИ ПОДВЕЖДАТЕ