Маркетингови проучвания -JTN панел /img/frontend/nomap.png"

Маркетингови проучвания -JTN панел

Oshte ne moga da precenq

Анкетират често, точките се трупат лесно и при обмяната им няма проблем. Скоро ще обменя за трети път при тях. Както е посочено в някои от другите коментари, необходимо е потвърждение при обмяна. Критиките са неоснователни от тези, които не са успели, защото не четат. Елементарно е. Аз нямам никакви забележки и относно кореспонденцията с тях чрез мейла за контакт.

Коректна агенция за маркетингови проучвания. Вече два пъти обменям точките си за паричния им еквивалент и двата пъти без проблем получих пощенските записи.

За всички, които се съмняват и тн.
На 29.03.2018 обмених точките си за паричен еквивалент, а на 20.04.2018 кварталната поща ме уведоми, че имам паричен превод.
Т.е. всичко е наред и препоръчвам!

Полшжитешно

Аз пък имам 1530 точки при опит да ги добавя и заявя за изплащане ми изписва 'не достатъчна наличност', от формата за контакт писах но не отговарят, телефони нямат...

Благодарности на Злати, аз също бях пропуснал потвърждението в менюто "ТОЧКИ ЗА ОБМЕНЯНЕ" и се чудех защо вече почти 1 месец нямам повиквателно от пощата. След потвърждението получих мейл, че успешно съм заявил наградата си. Иначе правих опит да се свържа с тях през сайта, за да получа някакво обяснение, но контактната форма видимо не изглеждаше да работи адекватно. Остава чакането сега.. Успех :)

Искам да се извиня за това, че несправедливо обвиних фирмата за заплащането. Вчера го получих. Ето как - когато съберете 1000 точки, давате да ги обменяте. След това избирате например пощенски запис - давате си данните. И накрая (това което не направих предния път) трябва отидете в менюто "ТОЧКИ ЗА ОБМЕНЯНЕ" и там да потвърдите окончателно, че искате да си получите парите чрез пощенски запис. И накрая трябва да получите имейл със заявката за парите. Аз ги получих за 20 дни. Така, че са коректни!

Вече няколко месеца си чакам заявените 50 лева след като ми се полагат при достигане на 1000 точки. И още - след като обновиха платформата си и почти всички точки бяха умножени по 10, останаха само точките когато не отговаряш на критериите на теста, които са все още само 1 точка, а би трябвало да се дават 10 точки. И аз съм им писал по имейл (единствената възможност за връзка с тях) и няма кой да ти отговори.

Пълни измамници са тея боклуци. И аз чакам да ми обменят точките вече 2 месеца и нищо, нито връзка с тях... тъпаци