Сторм С АД /img/frontend/nomap.png"

Сторм С АД

"Иване" незнам какъв човек си и влизал ли си в цеховете някога та изказваш мнение? работил ли си през зимата в помещение в което е по-студено от колкото вън? Кога си взе януарската заплата? Преди 2 дни, нали? Щото не всички са я взели.. Изобщо ако си в течение какво става тук. Поне плащат осигуровките!

В фирамата работя от няколко години и съм много доволен. Незнам какъв е този който ги пише тези неща но не са верни. Нямаме заплати които да не сме получавали. Имаше забавяне преди време, но това вече го няма. Работодателя е много коректен и отзивчив. Работя с желание и условията изобщо не са мизерни!!!!!!!!!!!!!!!!

Пич мерси много! Много навременна информация.

Фирмата е мноооого зле! Не плащат заплати! Бавят ги с месеци и като питаш "кога" те гледат, като престъпник. Условията на труд са мизерни- студ мръсотия и стари инструменти. а иначе бързат със сроковете и имат очи да те обиждат.Пълен хаос цари! Що седим ли? Ами търсим си или работим и другаде за сега! Няма да се оправят!
Не ви трябва! Не вярвайте на обещаните пари- така и няма да ги видите!