Сторм С АД /img/frontend/nomap.png"

Сторм С АД

Отговора на въпроса е прост, ако имаш да вземаш няколко заплати, но те осигуряват на 30% от действителното и напуснеш - губиш.
Това е логиката на така наречения мазохизъм, е верно дават по някой лев щото иначе ще измрът хората. Аз обаче имам едно питане, как така някой хора спестиха парици за нови коли а други се чудят от де да вземат някой лев да си платят тока?
И така колеги, мислете и премисляйте аз не съм стар но съм патил и затуй като видях на къде отиват нещата и си взех шапката.

исках да кандидатствам за работа във фирмата, има обяви в джобса. ама влезох тук и се разколебах. все пак не всичко в нета е истина. хора, кое е това нещо което ви държи в тази фирма? явно има нещо за което никой не пише. забавените заплати с лихви ли ви ги плащат или там си работите частното?   или има някакви социални придобивки които не са за изпускане- нека някой да ми разясни моля. иначе това си е жив мазохизъм. който няма да плаща на работниците - да си работи сам. видях вече шеф да се бори със струга ;-) а за неплатени суми си има инстанции и гладни медии. ще съм благодарен за отговора ви.

Нямам думи да опиша пълната липса на фирмена култура и унижението да се молиш за заплатата си. Самозабравиха се тези хора.

Фирма без абсолютна фирмена етика! Гаврата и лъжите със заплащането не могат да се опишат с думи!

бягай човече, че после е трудно! работа много и никви пари. дължат ни хиледарки от месеци вече и се праят на разсеяни. ходиш и се молиш за парите си. а работа много скъсват ни гьона.хората бягат кат пилци и не им плащат веднага ами се влачат с месеци да молят. за празниците ни хвърлиха едни трохи, че чак се задавохме ;-( децата ни без подаръци останаха. за кво ми е тяхния банкет. Аз знам къде да отида когато ми се издължат

Предстои ми да започна работа във фирмата. Нормализираха ли се нещата със заплащането? Гледам отдавно не е писано тук. На инервюто нещо го овъртат. Все пак за пари работим. Ако нещата са такива....?

Много се радвам че прочетох на време ! Няма да кандидатсвам, в момента си имам работа на същото дередже - няма смисъл да хода от "трън та на глог"! Благодаря на всички които споделиха мнение! Верно има един дето вика че всичко е отлично и му харесва, но сък сигурен че това е някой от шефовете, и това точно ме накара да не кандидатсвам ! В този нашия железарския бранш положението е такова навсякъде ! Пари има , но за собствениците ! Ние работниците и служителите да му мислим !

Колеги, ако некой нещо не му харесва това е друг въпрос, но колегата който лъже че не сме вземали заплати от 3 месеца е срамота. Всеки има право на собствено мнение ,но не и да говори неща които не са верни. Фирмата ми харесва вярно, че има в момента проблеми , но са коректни и съм доволен вупреки че не ми е лесно и на мен. Не всеки в тази криза му е трудно!!!
За мен си заслужава да се работи в тази фирма!!!

....който го устройва да му забавят заплата 3-4 месеца, да заповяда! Аз търпях, но наглостта е безпределна! а работа си има, само пари за заплати няма! Вече съм другаде и съжалявам, че толкова време търпях!

"Драгане" много ми е интересно как си мислиш че колегата Иван не работи в цеха? Много ли ти е студено "Женчо"? Стой си в къщи на топло! На теб като не ти харесва защо работиш много ми е интересно? Като според теб не са добри условията на труд просто си намери друга работа, но ти стоиш на работа значи това което говориш е ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА. Така че който не му отърва да си ходи. Аз съм доволен от фирмата и я подкрепям! В кризата ТЕ работят и се борят за разлика от други. Мързеливите, неблагодарните и интригантите не са желани в Нашия колектив!!! Извинявам се че превръщаме този сайт в форум, но много се ядосах.