Дили–Енд - Минко Вълчев ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Дили–Енд - Минко Вълчев ЕТ

Никой да не се подлъгва да ходи да работи в този "маркет" от години там е пълна мизерия, заплати не дава оная дебелана постоянно се прави на много умна вика като луда на персонала, а то вече няма персонал в тази мизерия. Просто не се подлъгвайте, спукват ви от работа и накрая дебеланата като каже, че нищо не си свършил няма заплатаа!!! Просто далееч от тези! Мирише на лайна отзад, вътре никога не е чистено или се чисти само с метла, рафтовете да не става коментар. Просто плачат за голяма проверка тия измамници, в началото като ви приеме почвате да си говорите като на приятели, разбирате се, и след това ще ви излезе през оная работа, и края на месеца заплата няма. Мизерия е! Това мога да кажа от години е така!!!!!!!

не те познавам колега но си много прав

Какво да ви кажем бъдещи служители .Тази фирма се оказа една от най фалшивите особено от към отношение на шефове към работници .Всички мнения написани по-горе са верни .Не се лъжете да започвате работа там .В началото са усмихнати и ви правят мили очички но всъщност са си пълна противоположност .Успех на всички които все пак решат да опитат .

нека това да е последното място, за което може да се сетите да кандидатствате за работа.

Ако смятате,че в тази ф-ма ще се отнесат с вас като хора дълбоко се лъжете.Крещят ви на всяка крачка щяло и нещяло работника е винаги виновен.Шефката винаги е сърдита а пък шефа винаги пиян!Изтискват те като мокър парцал и накрая те гонят без да ти дадат парите който си изкарал със собствените си ръце! Онази надутата те гледа в очите и те лъже!За бога братя не се хващайте на въдицата има много свестни хора,но тези не са от тях!

Тази фирма е не коректна с работниците си не плащат заплати имат стоки с изтекал срок на годност и отношението към персонала зави си от настроението на шефовете ако са в добро настроение не им се мяркай ако са в лошо настроение по добре се скрий някаде защото може да те изгонят или да те набият . И така пари няма работиш два месеца и те готят и нети дават заплатат

абсолютно не можеш да ме убедиш че си много доволен(а)!!!!!като сте толкова доволни защо не си напишете името ???????? аз само мога да кажа че не могат да си задържат персонала и всичко по долу е вярно!!!играеш правилата като например по кои ??????да трием датите с изтекъл срок и да надписваме с маркер да не си личи ?????? да продаваме фалшив алкохол???? да лъжем че си вземаме стоката в края на сезона само и само да зарибим обекти а пък после да се отметнем и да излезе търговския представител виновен???? да си рисковаме живота като се качваме в колата на бившия ни вечно пиян шеф??? еда слушаме как само може да се крещи??? не съм съгласна.просто незнаете какво е работодател и какво значи той да се грижи за персонала си!!!

моля те напиши си мнението на кирилица че ми стана много интересно и коя е тая дето си знае.супер гадна фирма.съгласна съм с всичко казано по долу.не кандидатсвайте за работа там!бивш служител съм и съм страшно разочарована.

Xa!purvo iskam da se izvinq mnogo 4e ne pi6a na kirilica,dano da se priema za6toto ne isma da mi bude iztrito mnenieto!!!predvaritelno vi blagodarq!!!

Напълно подкрепям написаното по - долу от колегите и смятам, че няма смисъл да повтарям техните писания, но определено Дили Енд не е място кадето би могъл да работиш нормално. Повечето колеги са готини, с малки изключения /посочени в по - долните коментари/, а относно шефката - лично за мен е болен мозък ... не става нито като човек, нито като шеф.
Нямам намерение да оплювам фирмата ... просто искам да кажа на всички онези, който смятат да започнат работа там - "НЕ ГО ПРАВЕТЕ!"