Строителна механизация АД /img/frontend/nomap.png"

Строителна механизация АД

3 точки от 1 мнение

Били са добри, но сега са в криза и може би във фалит. Липса на организираност и некомпетентност в управлението. Ръководителите са със средно образование не по специалността за която отговарят. Опитът ги е понаучил на "нещо", но до там им достигат силичките. Всичко се решава спонтанно, на хаос,без връзка между хората които отговарят. За " богопомазаните" във фирмата всичко е ОК служебни Ситроени, високи заплати, екскурзии, състезания с корабчета, екскурзии и т.н. за сметка на фирмата, те могат да правят грешки без да им се търси отговорност. Останалите трябва да ги обгрижват.
В последно време има закъснение на заплатите, въпреки обещанията, че до март всичко ще бъде платено.
Много от качествените хора напуснаха поради неизплатени заплати и се реализираха на нови по-добри места. На техните места отново - неграмотни, които се натягат и имитират дейност. Религията е на почит,но само на думи, нощо Християнско няма в поведението на управника към подчинените му.
Но както е казала Ванга "Не търсвте възмездие - рано или късно всеки плаща"
Пожелавам им успех и разбира се - живот и здраве!