металика м-транс оод /img/frontend/nomap.png"

металика м-транс оод

2 точки от 1 мнение

Здравеите колеги шофъори.Изкам да ви запозная с положението в тази фирма.Управителя задържа на всеки шофъор по1000лв като депозит които като принапускаш ако имаш шанса да ги вземеш,взимането става много трудно.Не се угоди на тоя с шофъори,за три години минаха толкова много че с някои даже не успях да се запозная.Гръмнала гума,за сметка на шофьора,станало нещо друго пак ти си виновен.По едно време ни беше забранено да почиваме.Правил съм за 5дни курс до Милано,и това си беше практика.За парите му се свиди,ама много.Редко е да си вземеш цялата командировка, все удръжки все по нещо намира да се заяде, абе циганска работа. На един колега му потрябваха парите които имаше да взима  и го помоли наи учтиво да му се издължи .а тои му заяви че не бил банка . Тои е бивш шофъор от SO MAT,и си мисли че  както тои е крал от държавното претприятие ,сега и ние го  крадем него .Лошото е че 95процента от работодателите  са като него,страх ги е да не почнем и ние да купуваме камиони,а не виждат че повечето от нас едвам връзват двата края. Като на всякаде и тука има черна овца между колегите .Един старец от Бойчиновци-Врачанско,уше на шефа ,човек които не си знае интереса обаче доносничи.Страх го е да не го изгонат и си трае,ние се разправяме с  шефа тоя си трае ,купува си гуми сега вече може да е почнал и нафта да си сипва у камиона.Не ви требва да работите тука,по добре  в кащи от колкото на работа в Металика.                                               НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ПОЖЕЛАВАМ   ,ЛЕКА,БЕЗ АВАРИЙНА  И НАЙ ВЕЧЕ ДОХОДНА.    ЛЕК ПЪТ И БОГ ДА НИ ПАЗИ ОТ ТАКИВА РАБОТОДАТЕЛИ