Алкател–Лусент България /img/frontend/nomap.png"

Алкател–Лусент България

В обявите за работа към тази фирма всичко е неистенско,работа от сутрин до здрач, не за заплата,а социална помощ от 480лв.Бонуси никога.Съкращения през 3 месеца,всекидневен стрес за работника.Фирма,която е обречена на гибел,защото се управлява от неумни началници и мениджъри,които знаят само да удрят с юмрук по масата и да заплашват.

Ще има ли разваляне на договора с виваком,ходят такива слухове

Ако ти се работи за 600 лева с 2 месеца предизвестие заповядай, после ходи да си намериш работа като кажеш 2 месеца ми е предизвестието, трябва да си най ценният диамант за да те чака някои, а не си мисли че някога ще ти се увеличи заплатата, ако смяташ че 600 лева са парите за които искаш да работиш цял живот заповядай, по-добре работи на някоя сергия аз натам вече гледам че двойно взимат хората

Здравейте ,
Виждам че фирмата търси в момента  IP Provisioning Engineer .
Някой може ли да каже какъв е обема на работа , приблезително заплащане и въбще дали се заслужава .

Мерси .

Фирмата е много зле. От както сме към АЛУ заплатите не са вдигани, само работата се увеличава и става все по-безмислена. Текучеството в моя отдел (dispatching) е обгомно. Постоянно има обяви в jobs, но не се лужете да кандидатствате, работата не струва ще седите 2-3 месеца и ще напуснете.

Новите току що завършили ги наемат на по 1200++ без да имат грам мозък или опит, теб те държат на 700 със сертификати няколко години стаж , независимо колко си се изкачил в йерархията а да + факта че те повишават, но не ти дават договор нито ти сменят трудовата характеристика(за заплащане да не говорим), просто се гаврят с теб докато не напуснеш. иначе да голяма фирма е плащат на 10то число и до там... колегите са според характера който имаш - или ще ти харесат или не.

Работната среда, втора или трета употреба машини и прочие , трябва да се оправяш някак с наличното което е пред разпад и е набор на кандидастващите във фирмата.
не я препоръчвам за хора с амбиции - не се лъжете по името.

Много зле ! Работи се по 12-14 часа, не се плаща извънреден труд, говорят се някакви бонуси,няма такива като кажеш нещо за заплата или си заплашен с уволнение, или почва да се циври, че видиш ли фирмата работела на загуба и така. Не мога да си обясня как някои колеги които са писали тука са си мислели, че нещо ще се промени след АУТ-сорсинга, че нали Виваком трябва да плаща на АЛУ а те после на нас .Тази работа беше ясна че няма да стане.......И синдикатите си лаят а кервана си върви.Това е от мен .За обобщение работата става докато си намериш друга "по добре е от без хич",но имате ли възмоност за каквато и да е работа за 500лв бягаите там не ви трябва АЛУ .

Мога само да кажа, че Алкател-Лусент са били винаги много коректни и точни спрямо мен. Когато и да съм имал нужда от нещо, винаги съм срещал помощ от тяхна страна. Никога няма забавяния на заплати/ваучери и т.н. Определено, който иска да стартира кариерата си там, ще е голям + за него.

Като цяло полужението в АЛУ е отчайващо. Що се отнаса до коледни бонуси няма откакто не е Виваком.

фирмата е супер сега всички началници ще получим служебен автомобил с лимит 700 лева за бензин. УРА