Тренквалдер ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Тренквалдер ЕООД

Ужас!!! Отидох да работя и уж бяхме с подсигурен транспорт. Обаче този транспорт така и не идваше. Звънях много пъти и най-накрая, като ми вдигнаха вече 35мин чакаме транспорта и ги питам какво става въобще ли не им пука за нас?! При това положение ми казват: "Ама аз какво да направя...даже вече не съм в София.Транспорта е от нас на добра воля."
Считам, че утре на не много добра воля може да кажат да се оправяме... Що за отношение?!
Обадили сме се ще дойде до 10мин ...дойде след още 15мин, което прави 50мин на пътя...
През почивките седяхме буквално на самата улица..
В крайна сметка извъртяха нещата все едно те нямат ангажимент към нас.
Доста съм разочарована от тази фирма! :)
Освен всичко ме изкараха конфликтна личност, защото си търся това, което ми се полага. :)

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Посреднически фирми като Тренквалдер нямат добър имидж в чужбина. Жалко, че и у нас служителите им са нисокомерни, а печелят парите си благодарение на нас. Само връзкари и там, току-що завършили без опит и работят там, а ако някой опитен пита за работа вътрешнофирмено, ееее ти пък нямаш опит в човешките ресурси. Очеваден двоен стандарт!

Работих в Чехия към Тренквалдер и мога да кажа че са изключително точни даже и координатора който е в Ихлава е много стабилен каквото ти каже това става няма лъжа няма измама

Избягвайте работа с тях .Лъжат най-безсрамно за условията на труд във фирмите за които набират хора .Не подписвайте т.нар. Договори за извършване на определена работа ,с които ви пращат да работите чрез тях.По тези договори работника няма никаква сигурност и могат да ви изгонят по всяко време от работа без предизвестие независимо колко време сте работили.

ИМИ Ботевград - Дима, лошо отношение към служителите и не си изпълнява задълженията. Грешки, пропуски с 2 думи ужас.

Крайно разочарована съм от управлението на тази агенция-непрофесионално!

Работих в Чехия през Тренквалдер.Коректни и много мили.Догавора си го подписах три дена преди пътуването.Единствените пари ,които дадох бяха за автобусния билет.Наистина на местно ниво има малко разминаване  от това което тук разесняват.Проблем е езика.Аз разчитах на приятелка,която знаеше чешки,но работихме на различни линии и всъщност изпаднах в ситуация в която повечето от недоволните тук.на въпрос от шефката на линията "искаш ли да отидеш до тоалетна"?аз само се усмихвах.и когато наистина исках да отида не знаех как да го кажа.Каквото и да пишете аз съм сигурна ,че незнанието е в основата на проблемите Ви.По мои причини се приместих в друг завод на 80км.от първия.но на втория месец след мн.усилия от моя страна понаучих езика и мога смело да кажа че се ползвах с голямо уважение във втория завод.на третия ден ме поканиха в смяна на чехи(различна от помощния персонал)дори и преводач  бях.друг е въпрса че ходят и хора на които мястото им е в болнични заведения.ТРЕНКВАЛДЕР СА КОРЕКТНИ!НЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ!ДОТОВОРИТЕ СА НА ДВАТА ЕЗИКА.ЧЕТЕТЕ!Аз съм спирала няколко българки да се приберат в БГ.мнооого мързеливи видях.В"чужбина"се работи.там не важи приказката ТЕ МЕ ЛЪЖАТ,ЧЕ МИ ПЛАЩАТ АЗ ГИ ЛЪЖА ,ЧЕ РАБОТЯ.Отново бих работила през Тренквалдер,но закриха офиса във Варна.

Тая уж посредническа фирма е някаква пирамида.Не се лъжете да се занимавате с тия измамници. Бах нает за работа в една фабрика и трудовият договор ми беше предоставен едва на петия работен ден, като имам сериозни съмнения , че е фалшив и изобщо не е завеждан в НАП. Като представител на фирмата е посочен някой си г-н Виктор Пиш от Чехия.Единствените данни за него са 6 цифри , които не  е ясно на лична карта ли са или на нещо друго.Вероятно просто някакво подставено лице.И нещо не мога да разбера , как така работя във фабрика  , а заплатата ми се плаща от тия паляци Тренквалдер.И служителката на фабриката днес пак ми обяснява , че не работя за тях , а за Тренквалдер.И , че Тренквалдер ме били освободили от работа.А те нямат представа , кой как работи нито са виждали работниците си на работното им място , но ги освобождават , поради несправяне със задълженията.Пълен смях.Мисля да заведа дело в съда.