Тренквалдер ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Тренквалдер ЕООД

Работих в Чехия към Тренквалдер и мога да кажа че са изключително точни даже и координатора който е в Ихлава е много стабилен каквото ти каже това става няма лъжа няма измама

Избягвайте работа с тях .Лъжат най-безсрамно за условията на труд във фирмите за които набират хора .Не подписвайте т.нар. Договори за извършване на определена работа ,с които ви пращат да работите чрез тях.По тези договори работника няма никаква сигурност и могат да ви изгонят по всяко време от работа без предизвестие независимо колко време сте работили.

ИМИ Ботевград - Дима, лошо отношение към служителите и не си изпълнява задълженията. Грешки, пропуски с 2 думи ужас.

Крайно разочарована съм от управлението на тази агенция-непрофесионално!

Работих в Чехия през Тренквалдер.Коректни и много мили.Догавора си го подписах три дена преди пътуването.Единствените пари ,които дадох бяха за автобусния билет.Наистина на местно ниво има малко разминаване  от това което тук разесняват.Проблем е езика.Аз разчитах на приятелка,която знаеше чешки,но работихме на различни линии и всъщност изпаднах в ситуация в която повечето от недоволните тук.на въпрос от шефката на линията "искаш ли да отидеш до тоалетна"?аз само се усмихвах.и когато наистина исках да отида не знаех как да го кажа.Каквото и да пишете аз съм сигурна ,че незнанието е в основата на проблемите Ви.По мои причини се приместих в друг завод на 80км.от първия.но на втория месец след мн.усилия от моя страна понаучих езика и мога смело да кажа че се ползвах с голямо уважение във втория завод.на третия ден ме поканиха в смяна на чехи(различна от помощния персонал)дори и преводач  бях.друг е въпрса че ходят и хора на които мястото им е в болнични заведения.ТРЕНКВАЛДЕР СА КОРЕКТНИ!НЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ!ДОТОВОРИТЕ СА НА ДВАТА ЕЗИКА.ЧЕТЕТЕ!Аз съм спирала няколко българки да се приберат в БГ.мнооого мързеливи видях.В"чужбина"се работи.там не важи приказката ТЕ МЕ ЛЪЖАТ,ЧЕ МИ ПЛАЩАТ АЗ ГИ ЛЪЖА ,ЧЕ РАБОТЯ.Отново бих работила през Тренквалдер,но закриха офиса във Варна.

Тая уж посредническа фирма е някаква пирамида.Не се лъжете да се занимавате с тия измамници. Бах нает за работа в една фабрика и трудовият договор ми беше предоставен едва на петия работен ден, като имам сериозни съмнения , че е фалшив и изобщо не е завеждан в НАП. Като представител на фирмата е посочен някой си г-н Виктор Пиш от Чехия.Единствените данни за него са 6 цифри , които не  е ясно на лична карта ли са или на нещо друго.Вероятно просто някакво подставено лице.И нещо не мога да разбера , как така работя във фабрика  , а заплатата ми се плаща от тия паляци Тренквалдер.И служителката на фабриката днес пак ми обяснява , че не работя за тях , а за Тренквалдер.И , че Тренквалдер ме били освободили от работа.А те нямат представа , кой как работи нито са виждали работниците си на работното им място , но ги освобождават , поради несправяне със задълженията.Пълен смях.Мисля да заведа дело в съда.

За пръв и последен път ще пиша тук, за да приканя всеки, който има някакви въпроси да се свърже с нас, служителите на Тренквалдер – в сайта на фирмата има телефони, адреси, електронни пощи.
Всеки месец работим със стотици служители и ги изпращаме на десетки работни места при нашите партньори. Винаги има вероятност някой да не е разбрал всичко или просто да се е нуждаел от малко повече внимание и информация, а понякога заради притискащите ни срокове да не ги е получил. Бъдете активни, потърсете ни!
Всеки един от основните служители на Тренквалдер работи със 100-200 дори понякога с над 300 колеги месечно и е нормално да не забележи, че някой се е нуждаел от повече време, от повече внимание. Бъдете активни, потърсете ни!
Такси не събираме, пари от заплатите, които сами сте си изкарали, не вземаме – това е незаконно и ако някой го прави – бъдете активни, осъдете го. Ние сме специалисти в нашата област – подбор и лизинг на персонал. Ние Ви откриваме, наемаме, администрираме, много често Ви помагаме и да намерите точното си място на пазара на труда. И затова получаваме пари от тези, на които спестяваме усилията и разходите по тези услуги – нашите партньори, вашите бъдещи работодатели. Ето това е голямата тайна от къде вземаме парите си – всеки ден правим това, от което разбираме най-добре – помагаме на всеки, който ни потърси да си намери работа.
И ако понякога, на някой от Вас му се струва, че нещата не стават толкова бързо, колкото Ви се иска – бъдете по-активни, Вие сте в основата на Вашия успех. Ние само Ви помагаме да преоткриете силните си страни и бъдещия си работодател.

Внимавайте с тази фирма, те са посредници.В което няма нищо лошо,но "забравят" да споменат, че като ви наемат за някоя фирма те ви стават и работодатели! Незная каква част от заплатата Ви остава за тях,но остава.Внимавайте,много и добре обмисляйте преди да подпишете!!!

От месец и половина съм нает чрез Тренквалдер в чешката фирма Костал.Отношението към Нас наетите чрез Тренквалдер е отвратително, за разлика от служителите в самата фирма Костал нашите възнаграждения се бавят с много дни, част от социалния пакет също.За нас отговаря Тодор Терзиев служител на Тренквалдер, не съм виждал по безотговорно държание от работодател до сега.Цял месец след назначаването във фирмата работех без подписан какъвто и да е договор или друг документ който да показва че съм служител в тази компания.След подадена жалба от мен в инспекцията по труда дори получих обаждане от въпросния Тодор Терзиев с леко заплашителен и откровено невъзпитан тон.Понеже не си взеха пиука от тази случка следващото което ще направя е завеждане на дело по няколко члена от кодекса на труда и няколко от закона за договорите и задълженията.Ако някой е имал подобни перипетии с тази фирма може да ми пише на и-мейл [email protected] ще се радвам да помогна със съвети и правна помощ.
Относно работата и колектива в Костал нямам никакви забележки всичко е идеално организирано и се работи с желание.