Елиаз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Летоструй 61&markers=София,ул. Летоструй 61

Ако мога да бъда полезен с нещо за бъдещите кандидати за работа в тази фирма е :
По време на интервютата, Да се подготвят за тест на лоялност с Полиграф.
Колко ниско може да стигне човешкото остроумие.
Дали е законно и нормално, изводите и мненията ще ги оставя на вас.

И аз да кажа опита си от тази фирмичка.
Още на следващия ден от който бях подал CV-то си за Търговски Директор,ми се обадиха.Беше събота-Почивен ден!!!Както и да е,уговорихме се за интервю.Минах интервюто,после второ,после полярограф,което си е пълно безумие.Сградата им от комунизма вони на мухъл,но и полярограф.Ок,и оттам минах.Оттам стигаме до парите-е там вече ПРОБЛЕМ.Търговски директор и 1500 лева????В кой век сте господа?

Не е сериозна работа. За тези които се излъжат все пак да внимават какво подписват защото се плаща само по документи и ще струвате колкото сте подписали в договора. Предприятието начислява дължима сума и я удържа редовно. Ако се чудите дали ако не крадете ще ви отрежат с дългове отговора е КАТЕГОРИЧНО ДА. Не би трябвало да функционират и ден в 21 век. На 2 декември (Международен ден за отмяна на робството) трябва да се затварят демонстративно. Все пак опита се обогатява с минаването през това.

Това, че те следят с камери е вярно, ама то няма как да е иначе при толкова персонал. За заплатата не мога да се оплача – всичко е точно и няма разминавания с това, което сме говорили в началото. Общо взето, по мои наблюдения, при нас остават само най-читавите хора. Цедката е голяма, ама нали работодателя иска хората му да работят както трябва, затова има и уволнения и текучество.

Условията ,на които се назначават служителите са следните: обещават 1200-1400 бруто, но за 12ч. работен ден. Заплатите се плащат редовно. Пълно е с камери. В моя случай нещата ,за които началника беше чувал,аз ги бях правил.В крайна сметка е решил ,че работата не е за мен и ме уволниха.