Елиаз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Летоструй 61&markers=София,ул. Летоструй 61

Заради тези негодници излязох в чужбина и си изкарвам по 35 000 лева годишно. Благодарете на такива работодатели за демографската криза в БГ. Обичам си държавата, ама страшни глупаци направиха парите едно време.

Бях служител към тази фирма на позицията шофьор-доставчик.
Искам да кажа, че всичко написано по долу за шофьорите важи с пълна сила и днес.
Фирмата търси работници чрез други две такива "Сотис 2015ЕООД" и "Ариел2015 ЕООД".Значи кандидатствате ли и ви кажат че става на въпрос за тук или гр. Сепетември БЯГАЙТЕ, изобщо не си мислете да подписвате трудов договор с нито една от тези фирми или изобщо с нещо свързано с тоя хлебозавод.
За да не каже някой нещо ето ме тук заставам с моето име 6 месеца бях в тази малоумна фирма, всеки месец трябваше да ми "оправя Светльо" заплатата и вечно бях на минус и за капак когато напуснах защото за февруари удобно ми бяха спестили няколко работни дни защото "не съм шофирал" си прибраха и доста солидна сума от заплатата ми за месец март. Заплата която си заслужих напълно работейки 12 дни почивайки два ставайки в 2 часа сутринта за да отида на работа и никой не ми е плащал допълнителното възнаграждение което ми се полага когато работя в Събота и по време на празници, въпреки че това е в абсолютен разрез с кодекса по труда все пак устисках доста време. Причината да пострадам толкова е че тия пари които ви "оправят" всъщност не го правят, те си седят и като напуснеш независимо дали с предизвестие или не със сигурност ще си платиш.
За условията на работа не е нужно да споменавам. Пълна мизерия и мръсотия, не можеш дори да си измиеш буса ако искаш, като се прибирах от работа винаги бях толкова "чист" че все едно съм се въргалял някъде а работим с Хляб. Даже не ми искаха здравна книжка което е по закон за да започна работа. Да не говоря, че когато взимаш пари от някои магазини по закон трябва да им дадеш фактура и касов бон. Такова неща НЯМА всичко е на хвърчащи стокови листове, нито печати нито нищо, сещате се ако ви спрат от НАП някъде какво ще ви причинят при това положение. Един колега изгоря един месец с книжката защото нямаше ГО на буса който караше, е коя фирма ще си остави бусовете без гражданска...
Пак казвам видите ли една от тези 3 фирми, общо взето всичко свързано с тоя хлебозавод "Елиаз" изобщо не почвайте каквото и да е там, ще съжалявате и то със сигурност, дори и бизнес не почвайте с тези, това са хора които в една нормална държава щяха отдавна да са вече или фалирали или да правят нещата както си му е реда, за съжаление живеем в България...

Преди няколко месеца попаднах в тая фирма... пробвах се като електротехник. Издържах десетина дни само. Това бяха най-кошмарните ми дни в живота. Обещанията бяха за 80лв. на ден, добри условия и др подобни. Нищо не отговаряше на обещоното. Условията са отвратителни - смрад, мръсотия, стари ръждясали и мръсни машини, камери навсякъде за да няма и секунда някой да бездейства. За парите - и десет процента от обещаното не ми платиха. Както и да е, когато си тръгнах от там се чувствах като излязъл от затвора. Никога, за нищо на света не бих си купил хляб или каквото и да е тяхно изделие, като видях в каква мръсотия се прави....

Абсолютни мошеници!Удържат ти от заплатата измислени липси. Държат те месец назад с парите, а когато напускаш не ти плащат. аз изгорях с почти 400 лева. По-голямата част от персонала са роми. Не се лъжете по обявите и обещанията. Хигиената в производството и в целия завод е под всякаква критика. Постоянно идват проверки от Агенция по храните, но ръководството е предварително уведомено и привеждат нещата във приличен вид, след проверката - всичко по старо му.

Най-големите мошеници.Спукват хората от работа за жълти стотинки, а реши ли някой да напусне не му плащат. Управителя е един мухльо, който ходи като дрогиран.Да се засрамят и да имат поне малко уважение към робите, които им работят за без пари, за да им пълнят гушите. Рано или късно господ ще ги накаже. "Чужди пари пръсти горят, свещи палят!"

Работиш по 12 часа нон стоп плътно молиш се някой да те смени да отидеш до тоалетната мушиш хляб по джобовете да ядеш докато работиш заплащането когато бях аз там беше под всякаква критика до 450лв макс та даже и брак ни удържаха за какво така и не разбрах всеки с един ранг по-нагоре от работник или незнам и аз какво се опитва да ти крещи тук там се улучваше някой читав колега който разговаря с теб като човек разбирайте ме както искате но аз хляб от елиаз няма да хапна ама никога просто......работа е ама за адски отчаяни просто :(((((

И на мен не ми платиха... Използвачи!!!!!

Мръсни долни използвачи, работих като вол ставах в 02:00 и се прибирах в 13 14ч и накрая взех заплата в размер на 15лв. Е това ако не е подигравка незнам кое е. Само се оправдават и сега дори като напуснах ПАК не ми изплатиха парите които между другото са в размер на 700-800лв. Иначе знаят да обещават а нищо не дават. Това е от мен не се залъгвайте изобщо. Те не са хора а животни.

Работих месец и половина за да ми кажат, че няма да взема нито една стотинка.Трябва да работиш от 3:00 за да ти кажат, че няма заплата за теб. Начина на предаване на стоката е просто безумен. Не се лъжете да почвате работа там. Губене на ценно време. Прочете ли обява в jobs.bg от фирмата, бягайте... Бягайте, като дявол от тамян. Фирми като тези не заслужават да съществуват.

Работих месец и половина като шофьор. Когато дойде ред да взема първата заплата , се оказа че не само няма да взема 400 лв. а и дължа 130 лв. Направили са супер луда система, като всичко убират шофьорите.
Определили са 5% брак който може да взимаме от магазините. Ако например днес изкарам от завода примерно 300 хляба мога да върна само 15 като брак. Останалите отгоре ти ги удържат на цени на едро...
Така или трябва да се изпокараш с търговците, съответно , те няма да поръчат на другия ден или да си ги платиш тези бройки над 5%. В тази фирма има страшно много текучество.Горе долу всеки месец се сменяват 1/3 от шофюрите. Аз така пих една студена вода . Месец и половина да ставаш 01,30 през ноща и да хамалуваш и накрая.... На всичко отгоре после си продават брака на едро за животни и така..Обявите за работа в Jobs.bg. са ДЕЖУРНИ. Не се лъжете.