Найт Интернешънъл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Найт Интернешънъл ЕООД

Аз също съм бивш служител на тази фирма и чакам да си изчистят задълженията към мен вече 5 месеца,днес получих обаждане от управителя(Раичев) които преди това се криеше,или ако вдигнеше казваше че до края на седмицата ще ни се издължи и ми каза наи спокоино,че пари нямало да има ............

Така ето ни отново тук, въпреки че последните ми няколко поста за тази фирма бяха изтрити, което не мисля че е чесно... Нека хората да разберат що за мошеници са тези.... Както казах и в предния си пост , ТЕЗИ т.нар. Найт Интернешънъл ЕООД, със седалище вилно селище Винеярдс , намиращо се по пътя Каблешково - Ахелой , са абсолютно некоректни работодатели, независимо каква длъжност изпълняваш. Неизплащането на заплати за тях е факт. По необеснени причини и с оправдания за криза в икономиката на България, те не са изплащали задълженията си към служители и фирми. Хора пазете се , за да не останете излъгани, тъй както ние сме , тъй като вече споменах за доста такива.