ЕТ Димакс /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Димакс

Здравейте, информацията е невярна и е поставена от лице, което желае да злоупотреби с авторитета на фирмата. Не зная тази жена да е работила за ЕТ ДиМакс. Нямаме такава позиция за работа, не е посочено кога е започнала, нито колко време е била на работа. Явно това е клевета, затова моля информацията от този сайт да бъде свалена до седмица или ще се видиме в съда след като пусна необходимите жалби при съответните органи. Нека бъдем цивилизовани и разбрани.

Свързах се с ЕТ ДИМакс - Димчо Дочев по повод тяхна обява. Започнах работа при тях като графичен дизайнер. Изготвях визитки, флаери, логота и др. Казано  ми беше, че началната ми заплата първия месец ще бъде 350 лв. ОК, съгласих се. Работих там месец и половина, без да ми бъде предоставен за подпис какъвто и да е трудов договор. Не искаха и да ми платят. Изпратих им НАП и инспекцията по труда. Да им е сладко.