деа диа /img/frontend/nomap.png"

Здравейте,аз съм редовен клиент на този  салон.Винаги когато съм в Пловдив разчитам на професионализма и чудесните продукти,, с който работят там.Случайно попаднах на този сайт и съм много възмутена от най-долното мнение, което не само по място и по съдържание е "долно".За първи път когато влезнах в този салон ми направи впечатление приятната и стилна обстановка и доброто отношение.Почувствах се поглезена и излезнах от там с чувството ,че това е салона в който пак ще се върна.Вече лично познавам собственичката -много приятна млада дама и любезните служителки.Звънна ли им знам ,че всичко ще е 6 и мога да разчитам на тях . А за цените няма какво да говоря последно бях изненадана от техните промоции....! :) Желая им успех в живота и работата!

И аз съм настоящ служител в тази фирма.Искам да напиша мнението си за впечатляващата работна обстановка.В предишни фирми в който съм работила никъде не съм срещала такова разбиране от страна на управлението и на колектива.За мен е истинска радост ,че попаднах точно в диа деа и то точно сега ,когато масово работниците са изнудвани или грозно маниполирани от работодатели. В тази фирма няма такова нещо и благодарение на това се работи с лекота и много клиенти са доволни и се връщат отново при нас.

Стига с тази злоба и смешно интриганство!Какво означава,че дарем кожи?! Та ние правим ноктопластика за 35лв, антицелулитен за 10лв, изсушаване за 10лв..........
 И не си ти човекът да казва кой от кого трепери,защото не познаваш нито мен,нито колежките ми! :)

Това е салон в които не препоръчвам на никoй да влиза изобщо защото има вероятност да ви обидят с фамилярно поведение,да ви одерат кожата и да ви орезелят най вече!Аз съм си правила косата с тези продукти с които те работят но в София повярвайте ми там с удоволствие даваш 100,200 лв.Но в този салон само като влезнеш и видиш шефката там седи и те гледа надменно и с пренебрежение и се меси непрекъснато в работата на работничките и те треперят от притеснение .Аз съм възмутена от това не мога да повярвам че това се случваше как е възможно да съществуват такива хора не професионаисти във всяко едно отношение разбирам че имат пари но,това е подсъдимо да им позволяват да ръководят бизнес .