"Мира-МН" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Мира-МН" ЕООД

Наложи ми се да говоря с една "дама" от въпросната фирма. Твърдеше, че имала пропуснато обаждане, само че като поисках от нея да се представи започна да се перчи и да ми държи тон, че не била длъжна да се представя, затваряйки на средата на изречението. Ежедневно говоря с много хора, но на такава селяндурка не съм попада до сега. Чувала съм, че управителката за нищо не става, освен да крещи и обижда и май ще излезе вярно.... Ако е секретарката й.... жалко за хората, които работят там, лика-прилика са си.....

Случайно попаднах на  bgrabotodatel и не мога да не изразя мнението си относно фирмата,в която работя 14 години.За този период не си спомням някога да са били забавени заплатите,дори съм получавала предсрочно суми,когато съм имала необходимост.
Относно работата в шивашкия цех и управителката Галина Иванова мога да споделя,че наистина е взискателна и педантична по отношение на работата,но не съм чувала да се обръща с подобни вулгарни епитети бивши или настоящи служители на фирмата.
В рамките на този трудов стаж,който съм натрупала съм преценила,че нито възпитанието,нито интелектуалното й ниво са такива,каквито са описани по-горе.
Всеки има право на избор и собствено мнение,но не смятам,че е етично ,когато вече не работиш в дадена фирма да злословиш по адрес на фирмата ,управителя или бившите си колеги.
Когато човек казва истината ,тя винаги се изрича в лицето ,а не зад гърба му или в интеренет.

Собственичка преби подчинена
Прокуратурата в Горна Оряховица разпореди да се направи полицейска проверка на побой, нанесен от работодателка на нейна подчинена. Драмата се е разиграла около 11 часа в петък в офиса на фирма “Мира-МН” ЕООД.

Таня Георгиева работела като продавачка в магазин на дружеството с управител Галина Иванова. 40-годишната магазинерка искала да напусне, но не била изплатена заплатата за месец и половина. Затова тя сезирала областната инспекция на труда.

“След като подадох жалбата, получих официална покана от Иванова да се явя на 26 април в офиса на фирмата, за да си получа парите. Тя бе изнервена и се опита да ме принуди да се разпиша на празна бланка, че съм си взела парите”, разказа Таня Георгиева.

“Когато отказах, Иванова ме нападна с обиди и заплахи.После заключи вратата и се нахвърли с юмруци и ритници върху мен. Натисна ме с коляно в корема, риташе ме, стискаше ми ръцете и ме блъскаше в стената”, каза потърпевшата.

Тя се изплашила и подписала ведомостта. Когато излязла, подала жалба в прокуратурата. Още същия ден пострадалата била прегледана и в медицинското пише, че има охлузвания, хематоми и кръвонасядания.

Фирмата е била собственост на бившия депутат от ГЕРБ Мирослав Петков, който в момента е трети в листата на партията. След като влязъл в парламента, той я прехвърлил на Галина Иванова. Самата тя каза пред “Труд”, че в неделя и на празник не желае да коментира.
цитат от сайта на вестник Труд - автор(и): Веселина Ангелова

ПОРЕДНИЯ ПОТЪРСИЛ НЕИЗПЛАТЕНАТА СИ ЗАПЛАТА!

Работата е като във всеки шивашки цех или има или не не е тежка, но управителката госпожица Галя Иванова е пълна отврат. Държи се безобразно с подчинените си обижда ги, крещи като истеричка за нея всички са глупави кучки, к..ви, мърши и прочие. Най-редовния и номер е да те изгони от работа и да не ти даде заплатата.

Кариба стана страхотно заведение след ремонта, поздравления за това. Но какво е това нещо, пак си търсите управител?