АСТРА-ГРАФИК ООД /img/frontend/nomap.png"

АСТРА-ГРАФИК ООД

Мдааа, много жалка фирма!  Управителките изключително нагли и бездушни (особено едната). Непрестанни лъжи, поднасяни с усмивка на уста, малко след като са ти откраднали от парите, след като си изчакал едната марда да ти ги смята около година. Много си повярваха и рано или късно ще слезнат на земята! Това се случва с повечето хора, които са се взели на сериозно, които са тръгнали от нулата и после са забравили тази подробност. Ако на интервюто ви предложат висок процент, комфортно работно място, добър и сплотен колектив.....всъщност те не знаят какво е това, не вярвайте на нито една дума. Нямате бъдеще в тази фирма!

В тази жалка фирмичка може да получите само лицемерно отношение и явни лъжи! Не си взеха поука от напускането на дългогодишните си рекламни агенти.....дори не се запитаха защо? Защото всички рано или късно Ви хващат, че най-нагло крадете от комисионните им!!!!! Не се лъжете от сладките приказки на Управителката!