Чайка Фарма АД /img/frontend/nomap.png"

Чайка Фарма АД

Не пишете глупости, бивши служители и неслужили на фирмата. Обучението, което получаваме е на високо ниво, за условията за работа -малко -трудни , а г-н Каменов е невероятен човек. Естествено трудно е да го разбереш, но за това трябва акъл...

Хора, работих 3 години в София и трябва да ви кажа, че знанията , които получих ги ползвам и днес в бранша. Прочетох обаче, че можеш да напуснеш и никой няма да ти отреже главата Е Това не е вярно. Ще те съдят до дупка, особено ако си им бил ценен служител. При мен нещата се разминаха на кантар, просто внимавайте какво подписвате. А що се отнася до дисциплината повярвайте на моменти дори ми е липсвала. За старт в кариерата фирмата си става, даже е отлична Т.В. е пич и винаги може да се разчита на него, проблемът е в излишното самочуствие, с което помпат служителите си. Но да си призная и днес като засека кола на Чайка ме гони носталгия и леко съчуствие към хората.

Заплащането не е от най-лошите, но атмосферата в тази фирма е под всякаква критика. Цари някакъв военен режим,офисите им представляват нещо подобно на бункери, налагат се глоби за пълни глупости, колегите са крайно некомпетентни. Можеш да научиш някои полезни неща. Никакво уважение и привилегии към персонала. Както си вървиш може да бъдеш спрян от шефовете и да ти се обясни колко си тъп и некомпетентен, без дори да имат понятие кой си. Крайно неприятна фирма, непрофесионална работна среда, стара техника, подслушват се телефони, следят се мейли и компютри,т.е. никакво доверие в персонала. Радвам се че не се задържах дълго време там. Моя съвет е да не си губите излишно времето и да си намерите по-подходящо работно място, освен ако не сте привърженици на казармен и/или затворнически режим. Ще повторя вече няколко пъти казано от тези преди мен - БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!

Казвам се Стоян,
Мои сегашни и бивши колеги(Във "Фирмената група"), ще си спомнят за мен.
Имам един основен принцип - за работодателите ми и конкуренцията---или хубаво или нищо!
В "Чайка Фарма Висококач............." и "Т.Л" научих всичко, благодарение на на ТЯХ (знанията и контактите) сега работя във Фирма, в която получавам всичко това, което не получих във "Фирмената група"!!!
Стига сте ПЛЮЛИ, срещу Кам...., Век.., Сл... и сие, такива са, такава е фирмената политика, това е, като не Ви оттърва--напускайте, не да мрънкате, бла-бла-бла.
Който е напуснал (малко са), тези които са уволнени (много са) - живота продължава, във "Фирмената група" - да се оправят, ТЯ вече не е Ваш проблем!
И аз съм работил в 9 области, с кола без климатик (известно време и БЕЗ кола), заплата-недостатъчна, глоби постоянно, бонуси-ха-ха, и т.н.
Напуснах - 3 месеца без работа-ФАКТ-това е живота, българина само МРънка и се оправдава с другите!!!
ГЛЕДАЙТЕ СЕБЕ СИ, ЗДРАВЕТО СИ, СЕМЕЙСТВОТО СИ, другото Няма значение!!!!

SS
[email protected]

Syglasna sum s vsi4ki mneniq do tuk!
Ujasna firma, ne hodete tam!Az bqh 2 meseca i ne izdurjah, radvam se 4e se mahnah.

Няма да повтарям всичко казано дотук, работих в ТЛ 9 месеца и бях съкратен от вълната през 2006 май, това е единствената фирма в която след като започнеш работа ти намалят заплатата всеки месец! Започнах на 500 лв стартова заплата за 9 месеца достигнах 210лв, номер едно сте!!!

отврат

Из една ОПЕРАТИВКА
Сборна групичка от три "ГОЛЕМИ" фирми. Абе какво да се прави, някой си е започнал в мътни води едно бизнесче, в едно гаражче, в мрачовата на София. Направил малко парички на гърба на няколко "отрудени" хорица, и ето "НАСТЪПИ СВЕТЛИНА" !!!!
Голямата секта набира баламурници с пълна пара.
- "фирма с 15 годишна история в България !!!", ХИП ХИП УРА!!! Следват силни аплаузи
- "единствената фирма, в която работят само вишисти !!!" Следват силни аплаузи, (нищо че никой не е медицинско лице, вишист- правист, вишист- икономист, да не изреждаме....)
- "Ние сме най- добрите в България !!!" Следват силни аплаузи (в лъжите и организирането на банкети, а за парите, ох парите....)
- "От другия месец заплатите ви ще бъдат намалени !!!" Следват силни аплаузи !!! ОПА, ГРЕШКА!!!, но как да върнем времето назад, нали глупаците в големите зали на големите заводи са свикнали да аплодират всичко казано от Големия шеф, дошъл с чартъра от Швейцария!? Нека да му отдадем заслуженото уважение а тайничко да си мислим за почивката след малко, с голеееемите сандвичи, с хууубавото кафенце и сладострастната цигарка! А как да не си помислим и за банкетчето, което ни чака довечера, да му хапнем, да му пийнем, да си изберем някой за 1 вечер. Нали другия месец ще ми го изкарат това купонче през заплатката, пък и не се знае дали ще има друг месец.
А големите босове да пушат пури и да носят позлатените си фирмени значки, гордо забучени на новите им костюми, обилно напръскани със скъпите им парфюми. Сега като се замисля след голямата резачка къде ли са ги дянали всичките тези парцали????
Сложете изкуствените усмивки и интелигентните физиономии, някой голям ни е на гости ( точим пачка от швейцарска банка). Да погледаме филмче, да поговорим за големите успехите, а сега без превод в ефир да оплюем всички: офис по офис, шеф по шеф..... А и да не забравим да си запишем някоя нова мъдрост, прочетена в самолета. Май някой бизнесмен тук си е забравил списанието, но как ли ще го преведат малоумниците в залата? Я да се позабавляваме малко: "какво означава smart money?". Няма да влизаме в подробности за големия смях и езиковите възможности на някои от най- изявените подшефчета. Клонче с шефче- бонбонче.Ето още малко слава, някой зад гърба му му подсказа. И като сме още на тази тема да не забравим и за малкото препитване, имаме домашно, следва 20 минути ТЕСТ!!! Всички действат по предназначение, както ни е научил ШЕФА, да измамим малко тук, да препишем малко там и опппа, тестче- кефче!!! Всички са доволни, пак прецакахме големите! Нашите са най- добрите! Но кой ще те пусне да си мечтаеш, ние сме с камери.
ОПА, НОВА ТЕМА: "Свобода на идеите, професионализъм, демокрация, изобретателност,...."
За какво да говорим на тази тема не зная, та нали всичко се подслушва, записва и нека всички дружно се посмеем на треперещото гласче на колегата от близкия офис!
И някой се извика: "Ей това не е ли дилърчето от Шумен?!?" Лек смут, и виждаш там в морето от гордо вдигнати глави, една- наведена, лицето- гори. Ааааааа не се смей ти си следващия. ХА ХА ХА !!!
Спортна вълна в залата, една глава надолу, после друга, и така: "колко е часа, има ли още?"
Събота вечер, страстите кипят, стомаси се обаждат,и ето.....бърз душ, старателно изгладени нови дрешки,малко силен грим, парфюмче и купона е в разгара си!!!Нова вечер, нов късмет!!! А някой и със стария! Добри връзки, добри контакти, добри приятели. Някой шепне тайни, други събират материал! Всеки завършва вечерта по своему доволен! Поклон пред геройски капналите работохолици!!!
До нови срещи!!!

за търговска лига бягайте далечеееееееееееее

Politikata na firmata e bez komentar,no z Slawi ne si praw.Prosto ne si popadnal na negramotni i marzeliwi shefowe.....A Slawi pone znaeshe kakwo gowori i raboteshe redom s wsichki,w niakoi slu4ai i powe4e