Чайка Фарма АД /img/frontend/nomap.png"

Чайка Фарма АД

Може ли някой да ми каже какво е актуалното ниво на заплащане в Чайка Фарма АД, през 2012 год., за административни позиции от типа на Административен/Технически сътрудник за София.
Тук виждам само отвратителни отзиви, от по-стари години, и не знам дали си струва да се ходи на интервю.

Прав е Стоян, стига сте плюли. На който не му оттърва си взима шапката и ...като мен. Само че за разлика от всички други, които споделят мнения дотук е , че аз работих в ТЛ 13 години...да тринадесет, бях един от първите служители в Пловдив още на Пещерско шосе и наистина това решение не беше лесно за мен.Получих много от тази школа и не съжалявам , придобих нужните ми опит и умения и сега те са мой актив на новото ми работно място.

А нещо за болницата в Търново може ли да кажете?Отношение,колектив ,заплащане?Чувал съм мноо добри работи .че колектива е сплотен  но и едновремено съм чувал и доста лоши неща.Предварително ви благодаря

тя пък Ирина щот е много "добър човек"........заслужава си го

заплатите са добри, но не плащат извънаредни часове и командировъчни.А ако искаш да работиш като медецинска сестра, знай че трябва да докладваш всичко на старшата сестра П.П., защото тя събира информация за да компрометира адм.директор Калудова, и в крайна сметка да застане на нейно място.А тая Калудова е толкова лековерна и наивна и вярва на сладките приказки на м.с.Петрова.

а някой да знае какво е заплащането в кардиологичните им болници

Велика компания!Щом разбраха ,че имам доста акъл в главата и компетентност относно лек.средства , медицински опит и собствено мнение,побързаха да ме изшъткат на 40-ия ден.На тях компетентни лица не са им нужни- трудно се промиват мозаците им.По-лесно се получава с хората у които безхаберието е пълно.Престоя там ще ми държи още дълго време влага.

Работих там 5месеца като медреп, и честно да Ви кажа, отначалото са големи обещания а после кръгла 0. Отношението е под всякаква критика, заплахите за уволнение са ежедневие, похвала никой няма да чуе. Загуба на време.

Виждам, че някои хора се изказват доста подвеждащо, наричайки фирмата "Университет". Ако е така, то това определено е "университет" на това как не трябва да се държим в обществото и на работното място. Чувам, че напоследък никой не иска да работи там и са започнали да съдят бивши служители, че са избягали в конкуренцията. А това не е поведение на нормален работодател.

Изобщо не си губете времето да ходите на интервю там освен ако не желаете да работите в барака, да ви подслушват и обиждат. По - добре потърсете по- дълго работа, отколкото да отивате там, защото така или иначе ще ви се прииска да не сте стъпвали никога там. Ужасна работна среда, а колкото до това, че може да научиш много неща, ако си амбициозен и схватлив можеш да ги научиш навсяко друго по - добро място. Така, че вместо да си губите времето и да очаквате нещо от тази фирма, по - добре потърсете по - хубава месторабата. Наистина няма смисъл да се занимавате.