Чайка Фарма АД /img/frontend/nomap.png"

Чайка Фарма АД

Изобщо не е вярно, че ни осигуряват на минимална работна заплата. Аз работя от 3 години и няма такова нещо. Осигуровките са на базова, което получаваш.

Първото, което ми направи изключително лошо впечатление, е че също като масата работодатели - ЧФ изискват договор с осигуряване на минималната заплата. Работех за 800лв чисто, но каква ми е файдата в случай, че трябва да използвам болничен, платен отпуск или майчинство? Отказват издаването на фишове за работна заплата, което е нарушение на закона. Не получих никакво обучение, а такова беше нужно за административната част от работата ми. В един момент ми заявиха от днес за утре - напускаш по взаимно съгласие, защото така ще е най-изгодно за теб. Обяснение няма, не желаят да дадат едномесечно предизвестие. Да не говорим колко приходи. Колектива... Става. Хора като хора - сплотени интриганти.

Ужасно място, пълно с интриги, мениджмънта е изключително слаб и компрометиран. Не само те, но и всичко останало!Условията на труд са като в миналия век. Изобщо всичко там е скапано. Не се лъжете да ходите там.

Искам да попитам за нови мнения.
Работна среда, заплащане, отношение, сигурност, развитие?

Здравейте и от мен,
Коментара на колежката отдолу (предполагам че е маг.фарм.) е явно защото не са я избрали. Явно сме се засекли на това интервю, защото и аз бях при същата дама. Момичето, просто ми обясни и на мен, която имам медицинско образование, че позицията за която се явявам не е позиция, която съм изучавала и за която не мога да имам опит от университета, тъй като нямаме предмет, който да обучава на това. Имаше предвид че хората които в момента работят в отдела не са само маг.фарм., но СЪЩО се справят много добре и че не разделя хората по образование, тъй като са имали опит и с много такива, които претендират, а не показват резултати. И на мен ми каза че трябва да съм обучаема, защото са готови да обучават стига да има кой да попива един вид от тях. В което не видях нищо лошо, в крайна сметка нали така се добива опит и каза че няма смисъл да си губим времето взаимно , ако не съм готова да чета достатъчно и търпеливо да бъда обучавана. За жалост на мен ми предстояха и други интервюта и не ми дадоха възможност да ми дадат срок да кажа след две седмици дали приемам позицията, тъй като се спряха на мен. Което си е и моя грешка. Но на интервю да питаш, как ще израстна във фирмата, при положение че явно нямаш опит е твърде рано, може би и ти си избързала. Аз пък предпочитам да работя в млад екип, тя беше усмихната и готова да предаде всичко което знае, което пък ме навежда на мисълта, че в аптеките по възрастните (без да ги обиждам) винаги мощно пазеха всичко което знаят, да не би да им вземеш занаята. Това което каза за другите фирми е, че големите компании (като еди коя си – не си спомням коя спомена) имат огромни отдели и не им се дава възможност да видят целия процес, а само от точка А до точка Б, а при тях се учи от началото до края и се обучават на всичко и после са мултифункционални за всеки отдел в друга компания, което на малко интервюта ще ти го кажат. И смятам че коментара отдолу е доста злонамерен. Нима е по добре някой Хитлер да те трови всеки ден, отколкото да си заобиколен с хора на твоята възраст и да се чувстваш добре – не мисля. Лично мнение. Хубав ден от мен.

Изключително лошо впечатление!Прочетох долните мнения и реших,че са просто от недоволни служители,каквито има на всякъде, но за съжаление май не са.Не може на интервю за работа срещу теб да стои човек,който да обяснява как образованието ти е без никакво значение и как във фирма занимаваща се с лекарствени продукти фармацевтичното образование е без значение.Как значение има само и единствено дали се поддаваш на обучение.Много лошо впечатление ми направи момиче,което на 26 години е ръководител отдел(eдин вид шеф) и как при въпрос от моя страна за евентуално израстване във фирмата ми отговаря,че винаги има шанс да я уволнят и да отида на нейно място.Изключително непрофесионално е и да започне да говори за конкурентна фирма и условията при нея на човек,който кандидатства за работа.Честно казано първото ми впечатление е че това е една силно непрофесионална среда,където явно образованието и знанията не се ценят.....

Фирмата е най-добрата , за която съм работила. Прочетох толкова негативни мнения, че не можах да не изкажа и моето! Общо взето получаваш това, което заслужаваш. Ако си отговорен, амбициозен  и упорит , получаваш , каквото заслужаваш - уважение, разбиране, стимулиране и т.н. Никой не плаща, за да си бъркате в носа, нали? Всички, според ме, които са написали толкова много помия са притежавали точно обратните на тези положителни качества , които посочих и са се чудили къде да се заврат , за да мързелуват!

супер обслужване, много добре подготвен персонал,отли4на храна,4исто топло какво  пове4е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Може ли някой да ми каже какво е актуалното ниво на заплащане в Чайка Фарма АД, през 2012 год., за административни позиции от типа на Административен/Технически сътрудник за София.
Тук виждам само отвратителни отзиви, от по-стари години, и не знам дали си струва да се ходи на интервю.

Прав е Стоян, стига сте плюли. На който не му оттърва си взима шапката и ...като мен. Само че за разлика от всички други, които споделят мнения дотук е , че аз работих в ТЛ 13 години...да тринадесет, бях един от първите служители в Пловдив още на Пещерско шосе и наистина това решение не беше лесно за мен.Получих много от тази школа и не съжалявам , придобих нужните ми опит и умения и сега те са мой актив на новото ми работно място.