Ди Би Шенкер Рейл България /img/frontend/nomap.png"

Ди Би Шенкер Рейл България

Хахах..Бяхте ли на интервю(по-скоро приятелски разговор)при другарката Джоджова...аххаха.Аз преди може би две години ходих...Въпросната леко странна дама ми зададе един куп абсЕлютно странни въпроси.Накрая каза,че ще се обади независимо от решението им.Е познайте дали се обади изобщо.Хахаха..преди няколко месеца гледам пак обявата и звъннах.Джожова пак изрецитира поемата си и пак ме кани на интервю...оп прощавайте на приятелски разговор...ахха...аа да не забравя,като стана въпрос за заплатата гласа и стана леко пресипнал....предполагам се досещате за какви суми става въпрос....

ПЪЛЕН БАТАК НЕ СТРУВАТ СРАМОТА ЗА ФИРМЕНОТО ЛОГО

Напълно съм съгласен с предния анонимен организация - нула ,уважение към работника минус безкрайност, парици мухлясали трошици

Фирма където те цедят до дупка.Заплата за един работиш за двама . Работно време понякога 20-30 часа .Наредба 50 за работно време на локомотивни машинисти не се спазва,няма почивка никаква заангажиран си 30 дена в месеца с фирмата на телефон по всяко време на денонощието. Фирмата има много изисквания но от своя страна дава малко.НЕ започвайте работа там оставате без здраве нерви и личен живот.

Има ли някой информация за тази фирма- работна атмосфера, възможности за развитие, отношение на работодателя?