Фобос Авто ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,Асен Халачев&markers=Плевен,Асен Халачев

Фобос Авто ООД

Е то веднага си проличава колко е читава фирмата като се разровиш малко в нета.

2010 г. КЗК наложи санкция за нелоялна конкуренция на "ФОБОС АВТО" ООД по чл. 29 от ЗЗК в размер на 6 550 лв. …

Служителят П.К.Д. „организатор производство и планиране“ със заплата 295 лв. ОСЪЖДА "ФОБОС АВТО" ООД…. както излиза от делото след като не му плащали 2 месеца, го уволнили дисциплинарно при това НЕЗАКОННО и без да му платят заплатата и обезщетението за годишен отпуск, та трябвало да ги съди…..и ги осъдил …

Който се интересува от подробностите да потърси: Решение № 253 от 26.05.2010 по възз. гр. д. 302/2010 на ОС Плевен и Решение № 603 от 01.04.2010 по гр. д. 5809/2009 на РС – Плевен.

А и май не е единственото дело водено от бивш служител срещу Фобос.

Вие си преценявате.

Страшен анти пиар сте подхванали, винаги когато съм работил с Ивайло Вендов и екипът му съм оставал с много добри впечатления.
Всички са много позитивни, винаги са готови да помогнат, посрещат те с усмивка, коректни са.
Вендов има решение за всичко и ми е давал съпорт дори по празници и от чужбина.
Определено това са хората в тоя бизнес!!!

Въпреки, че не съм бил служител във Фобос, съм се сблъсквал с тях по друг повод и останах с доста негативно впечатление. Като гледам написаното ми става ясно.

Мен ме интересува, управителят, тръгнал да се защитава тук, да каже наистина ли принуждава служителките си да спят в една стая с него на командировките?
Че си мирише на сексуален тормоз...

И аз мисля да напускам….всичко нписано е вярно …

Уважаема Дарена Андреева,

Смятам, че в отчаянието си и желанието да навредиш на фирмата падна прекалено ниско.

Настоящите ни служители и познати много добре знаят, че това което пишеш не е вярно.

Смея съвсем отговорно да заявя, че колегите не лъжат и не ги караме да лъжат. Смятам, че по този начин ги обиждаш.

Ако смятах, че има смисъл щях да те помоля да цитираш какво си била принудена да излъжеш като приложиш естествено доказателства, но виждам, че това не те спира.

Твърденията ти, че някога съм търсил лични отношения с когото и да е от служителите ни са цинични и абсурдни. За сметка на това, на 08.2015 за моя изненада ти ми подари мой портрет, който твърдеше, че си рисувала 8 месеца - с лично послание на гърба и твой подпис. Честно казано, не знам как да го тълкувам, нито тогава, нито сега.

Това, което съм написал мога да подкрепя с доказателства, а ти какво можеш освен да пишеш анономно?

P.S
Аз приключих, може да продължиш да пишеш анонимно. Каквото имах да казвам, го казах.

Хмм, аз се махнах 2013…… като гледам нищо не се е променило оттогава

За всички четящи долните мнения искам да поясня нещо много важно! Господин Вендов изключително много обича да си измисля и да лъже когато това му е угодно. Нещо повече: той прави това изключително убедително! Чак себе си убеждава! Човек който не го познава би си казал че не е възможно това да е човека за когото се пишат такива неща...
Освен че лъже служителите си, той кара същите служители да лъжат клиентите за най различни неща.
Ако някой клиент все пак се усети че са го взели за шаран и поиска среща с г-н. Вендов последния ще го посрещне със съчувствие, ще му обясни че той лично нищо не е знаел по въпроса и т.н. че виновният служител ще бъде наказан (нищо че виновният е действал според неговото обучение) и т.н...
Но да не ви убивам ентусиазма!
Когато отидете на интервю за работа ако сте мъж и ви вземат, не е лошо да си носите нещо за нервите когато започнете.
Ако сте жена и сте хубава... хм, в щатите му викат сексуален тормоз. Отначало няма да има нищо такова, за да се успокоите ако сте чели нещо тук.
Ще преспите няколко пъти на командировки в една и съща стая защото фирмата нямала достатъчно средства...(егати фирмата), и ако не поддадете достатъчно скоро ще сте виновна за всички проблеми и ще си тръгнете. Ако поддадете пак ще си тръгнете но след повечко време.

Хайде на всички кандидати поздрави и успех...

Уважаема Дарена Андреева.

За мен е ясно, че не сме идеалният работодател и има много неща, който има да подобряваме, но също така съм наясно, че когато по наш адрес се пишат клевети съм длъжен да отговоря.
И понеже не очакваме да публикуваш открито с името си, искам да те помоля да си отговориш за себе си на точките по-долу.
Когато го направиш може би ще ти се изясни смисъла на думи като коректност, лоялност и отговорност.

А ето и въпросите върху който да се замислиш:

- Как се нарича човек, който го виждаме на камерите, че си тръгва от фирмата с незачислен му фирмен лаптоп и го връща едва след като му отправяме нотариално покана?

- Как се нарича човек, който повече от месец след като доброволно се е отлъчил от фирмата, в която работи, отказва да върне зачисленият му служебен автомобил и го използва за лични нужди, не си вдига телефона и се крие?

- Как се нарича човек, който заключва с парола повереният му служебен настолен компютър и повече от месец отказва да предостави паролата за достъп, при което фирмата търпи загуби?

- Глобявана ли си някога, въпреки че от 3 месеца започна да работиш извънредно по частен проект свързан с кино анимация, идваше преуморена и недоспала на работа и това доведе до системно допускане на грешки от твоя страна?

- Удържани ли са ти пари, след като изпуснахме самолета за Москва по твоя вина, ти плачеше на аерогарата и казваше че ще покриеш загубите на фирмата?

- Удържани ли са ти пари, когато помоли да ползваш служебният автомобил през уикенда и го блъсна?

- Отказахме ли ти, когато след това отново помоли да отидеш със служебният автомобил до Бургас на концерт?

- На кой дати си била в командировка до 04 часа сутринта и след това сме очаквали от теб да бъдеш на същият ден на работа?

- На кой дати си била на обучение в събота и неделя?
( Тийм билдингите и семинарите винаги са били в събота. Неделята винаги е бил свободен ден в почивните станциите, които фирмата е наела, но жалко че точно ти не си го разбрала )

- Началото на годината фирмата плати ли ти обучението ти по 3D анимация с цел да стимулираме развитието ти?

Мога да ти задам още много подобни въпроси, но нека ти припомня и нещата, които сме ти отказали

- Отказахме ти да платим 30,00 лв командировъчи, за времето което сме организирали семинар и тимбилдинг, защото го намерихме за неуместно ( още повече след като беше неподготвена за темите, които те бяхме помолили да презентираш и се наложи аз да говоря по тях ).

- Отказахме да вземем на работа сестра ти, тъй като офертата за искана заплата, която ни направи не беше изгодна за нас.

- Отказахме ти да те съкратим фиктивно и да взимаш пари и от нас и от борсата. Признавам че последното искане доста ни смути. Тогава все още не предполагахме, че това твое искане е капан, с цел да взимаш следващите месеци пари от държавата за да можеш да си развиваш проекта и в последствие да ни изнудваш ( нещо което се опитваш да направиш и сега ).

Искам също така да ти припомня, че ние сме хората който ти помогнахме финансово да финансираш проекта си. Няма нужда да ни благодариш.

А по повод, какво зная или не знаят, могат или не могат управителите в тези фирми, личи по броя обекти, които стопанисват; броя служители, които издържат; по сумата на данъците, които плащат.
И не е ли страно това да се коментира от хора който да сега не са постигнали нищо.

И все пак аз лично съм ти благодарни за времето прекарано при нас до започването на втората ти работа, респективно до времето, когато вече не издържаше на физическото и психическото натоварване да работиш на две места.

И знаеш ли, никога не е късно да се извиниш, едно извинение понякога прави чудеса и може да ти помогне много в бъдеще.

Абе муцка, много драма вкарваш. Четох в другите форуми и не пишат такива глупости.
То с това разбито сърце не ти е чиста работата, и с тия дълги и несвързани постове много ти личи, че е лично.