Голдиярд Хендлинг /img/frontend/nomap.png"

Голдиярд Хендлинг

Привет!
И аз се интересувам,ако някой има информация,за конкретната фирма.Работна обстановка, заплащане..?Рабрах,че имало обучение преди назначаването на работа и според резултатите те назначават в съответният отдел,как протичат въпросните тестове?
Ако някой работи или има информация за въпросната компания,нека сподели,би било полезно за бъдещи кандидати

Повикаха ме на интервю от тази фирма за позицията товарач. Занимават се с обслужване на багажа по летищата доколкото разбрах. Някой има ли повече информация. Какво е заплащането, отношението, условията? Заслужава ли си въобще да се явявам на интервюто?

Значи обадиха ми се от тази фирма за интервю за работа за позицията товарач. Доколкото видях в сайта им, това е гръцка фирма занимаваща се с обслужване на багажа на летището. Някой дали има повече инфо. Как е заплащането, коректни ли са и така нататък? Заслужава ли си да се разкарвам въобще до летището за това интервю?