Фолио 3 България ООД /img/frontend/nomap.png"

Фолио 3 България ООД

Офисът на фирмата е на удобно място в центъра. Лесно се стига с метрото или с градския транспорт.
 Осигуряват се карти за градския транспорт, така че той ще ви е безплатен.
 Екипът в България е малък и работното време е наистина гъвкаво. Никой няма да ви направи проблем, ако и спешно ви се налага да отсъствате.
 Правят се редовни рилийзи на няколко седмици. Задачите са с нормална трудност, ако си разбирате от работата.
 QA процес ИМА - както от хора в България които се занимават само с това, така и от други държави (Пакистан, Америка).
 Рядко се налага да се търсят служителите в почивни дни, но и да се наложи, след това те биват компенсирани финансово или като допълнителна почивка.
 Ако сте "хора без опит" просто няма да минете на интервюто.
 Ако искате добро заплащане с гъвкаво работно време, фирмата ще ви хареса.

Фирмата е подходяща предимно за хора без опит, които има трябва "просто нещо".
Ето няколко причини:
- Лош процес на работа - наемат се предимно студенти без опит, което логично довежда до много лоши последици за проекта.
- Хаотична работа - повечето задачи(независимо по-обемни или по-малки) се дават от днес за днес, като много често изискванията са неясни.
- Липса на добър QA процес - сам си правиш всичко, сам си го качваш и се надяваш да няма проблеми. QA engineers както и каквито и да било автоматични тестове няма.
Отделно и има много неприятна практика да се търсят служители след време и уикенди по въпроси свързани с работата, което за мен е неприемливо.

Иначе положителните неща са:
-Точни са с парите
-Офисът е на удобно място в центъра