JetFinance International / ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit /img/frontend/nomap.png"

JetFinance International / ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit

В тази фирма всичко е пълна лудница.Нито заплата като заплата, нито шефове като шефове...Абе от никъде нищо!Бях Ръководител екип, ама защо ли бях.....
Обикаляш за тоя дето клати дърветата.Плащах сметки за телефон, бензин и сигурно съм скъсал 3-ри чифта обувки за 3-ри месеца там.Защото при тях по-дълго не се вирее.
Добре, че се махнах от тази фирма!
Отношение равно на нула!
Все си виновен и шефовете никога.
За представителите-хората дето им вадят хляба, приказките са ужасни!
По-добре да не започвате там, че ви чакат само ядове и нерви!

ВЪПРОС съм настоящи служиели. Моля Ви кажете ми имат ли прави Джет да изнудват нас бивши клиенти, като ни дават на агенции за събиране на дългове за суми от по 100лв от преди 5 ГОДИНИ!!!!!!! И то при положение, че всичко е издължено, но просто вече не си пазя бележките. Аз не съм малоумен човек и много добре знам, че преди 5 години си платих ВСИЧКО!!!!!!!
И друго хора се оплакват от такива обаждания. Моля, споделете ако може да ми дадете съвет
Благодаря!

Аз подкрепям напълно бившият служител от NGA .
Това е най-лошата фирма в смисъл отношение към служител, заплащане, и особенно фирмена сигурност.
Всеки с малко по-голяма власт те нагрубява и се прави на важен и избива комплекси (мога да цитирам и конкретно име за кой говоря . макар че е от най-дребните рибки- става въпрос за Сливен) , но явно такива "шефчета" недоразвити са им необходими на БНП Париба голямото име и т.н.

Заплащането - влагаш повече, отколкото изкарваш. Какво ти уважение! Търсят се отдаващи се на промивка на мозъци камили, които да работят безропотно. Привилегии за служителите - мит и легенди... Фирмената сигурност ще я има докато ни има нас, камилите, които да работим за тях. Какво изобщо е това свободно време?! Такова животно няма, макар и в "двучасовия" по договор работен ден. Потенциал за развитие - от представител до ръководител екип. С едно важно уточнение - представителите имат много по-малко отговорности, а в един момент се оказва, че взимат повече пари от ръководител екипа си. Да работиш в терариум се оказва много по-добре и по-спокойно. Как ли се работи в атмосфера, по-напрегната и от тази в терариума?!
Следвайте ръчкане на молби, среден матуритет на заеми, събираемост, привличайте нови представители и всички останали критерии и очаквайте обещаните големи заплати от Сетелемчо. Само дано Ви стигнат да покриете разходите, които сте вложили за изпълнение на плановете.
Това е нашата мила компания, нашия личен бизнес (работещ на загуба). Помислете си искате ли и Вие да сте част от това. Това ли е бизнеса, койти искате да развивате? И по-важното как се развива бизнес без мотивация? Защото мотивацията в Джет е същия онзи мит за привилегиите.
TOVA E ISTINATA!!!!!

Най най най най най смотаната фирма трябва да е на първо място казвам го защото го знам работех там допреди 3 месеца и не бях Кредитен Консултант бях на горе във йерархията...............

Чудя се само как може да се допускат такива неща визирам написаното от г-н Иван Иванов за неговата приятелка и сексуалният тормоз който и е оказван.
Иначе за фирмата моето мнение не е много добро като клиент - високи лихви, аз имам няколко предсрочно изплатени кредити и според мен би трябвало да има и по-ниски лихви за такива лоялни клиенти.А по отношение за кандидат за работа след всичко това което прочетох вече НЕ СЪМ.

Напълно съм съгласна с мнението на колегите от Бургас. Не мога да кажа, че в нашата фирма има шуро-баджанащина, тъй като това е типично само за ТBI. Работя вече 10 месеца и не съм се оплаквала досега. Да, парите са малко, но смчтам че тези, които казват, че фирмата е ужасна просто не са успели да си шаржат работата добре. В началото е трудно, шефовете са шзискателни, но на всяка работа е така. След това започваш да се чувсташ оценен. Не мога да се оплаюа от шефа си, а колежките ми са просто уникални. Винаги е причтно с тчх и най - важното е, че ако съумееш да се сприятелиш с тях работиш с удоволствие. Научих много неща в тази компания и въпреки, че сега съм разколебана дали да продълва работата си там не казвам и една лоша дума, а според мен този факт говори сам за себе си.

Kakav % polu4avat kreditnite v Jet Cash i imat li uomandirova4ni,kolebaj se dali da zapo4na kato krediten.

ЗДРАВЕЙТЕ!По отношение на колегите съм много доволна,срещнах се с приятни и интелигентни момичета,които за съжаление нямат друг избор и трябва да работят в тази напрегната обстановка.Който не е работил такава работа- не знае какво е.Постояните изисквания да стоиш на крак по 9 часа на ден и все пак стоически да се усмихваш,да предразполагаш клиента(който в зависимост от настроението или ще те сваля,обижда или ще те изгледа с презрение) и да се бориш с конкуренцията на още 5 кредита.Рядко можеш да се чувстваш спокоен,т.к. ти пращат тайни клиенти и се влияят от мнението им,което може съвсем да не е обективно(или си прекалено любезен или си пък само сдържано възпитан).Да не говорим,че поддържат всеобщата практика да не съкращават, а да те принудят да се подпишеш по взаимно съгласие,опреш ли им се правят всичко възможно да те накарат сам да си тръгнеш(не че е някаква загуба).За развитие не може да се говори.За шефове назначават хора,които умеят да мачкат.Парите не си заслужават.Изобщо не мога да повярвам,че такава голяма европейска компания няма почти никаква идея за това каква работа извършват основните им служители.Имах посещение от най-високо равнище и дори не знаеше какво правим,мисли си че клиентите сами кацат.

чета мнението на Jetka и се изумявам , че наистина се случват такива неща в наши дни?Как е възможно ръководителя ти да те обижда по-този начин?ащо не вземеш мерки? Не можеш ли да си намериш друга работа в Кубрат? Аз мислех , че да работиш в Jet е привилегия - само млади хора , динамична работа , постоянен контакт с хора - не може да ти стане скучно.Явно съм се лъгала.... Май ще се откажа да търся работа там