JetFinance International / ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit /img/frontend/nomap.png"

JetFinance International / ДжетФайненс Интернешънъл АД / JetCredit

И да ми триете поста вече попаднахте в капан.Две ваши служителки ми дадоха достатъчно информация за прокуратурата.Рано или късно мошенниците се отзовават зад решетките!

Здравейте!Искам да изразя възмущението си от офис мениджъра на Джет Кеш Ловеч.Аз съм се възползвал многократно от услугите на Джет Кеш и винаги съм бил перфектно обслужван от предишните служителки на офиса.Имах малък кредит в Джет Кеш...но изплащането на последните 3 вноски ми донесоха само късане на нерви.Въпросният мениджър ме върна 2 пъти защото не знаеше как да направи справка и да види точно колко лв.трябва да платя...а това неминуемо води до закъснения и евентуално трупане на лихви.За моята лоялност аз бях наруган.Искам да попитам по какъв критерий точно избират служителите си дамите и господата от БНП Париба?

Вижте Г-н управител,мисля че не ме разбрахте?. Не желая да ми се обажда ваша служителка и да ми казва,че съм лоялен клиен, но фирмата така е преценила и  за това ми отпуска кредит от 1500 лв. Желая Вие да ми се обадите и да видим как да се реши проблема. Ако пък нямате тази смелост,ще се видим в студиото на Нова телевизия. тел:0897926582

До упавителя на фирмата.На 06.10.2009 г. прочетох в сайта,че давате 7000 лв. за 84 месеца.В офиса в град Стара Загора ми отговориха,че фирмата дава 6000 лв. за 48 месеца.Аз съм лоялен клиент от 5 години.Изплатих три стокови кредита по 1000 лв. и един паричен от 2000 лв. На края ваш служител ми казва:Господине вие сте лоялен клиент,но можем да ви отпуснем само 1500 лв.Свързах се още веднъж с вашият служител с въпроса: След като съм лоялен клиент,защо ми отказвате кредит от 6000 лв? Получих много интересен отговор: Не може да докажете вашите доходи! Та,аз никога не съм доказвал на вашата фирма доходи,в противен случай ще изтегля кредит с три пъти по-ниска лихва....Г-н управител,сайта Ви е подвеждащ.За изрядни клиенти предоставяме преференциални условия цитирам сайта.Нищо от това което очаквах не се случи.Разочарован съм.Поисках от служителя да ме свърже с Вас,но ми бе отлазано.? За сега Ви предлагам следното: Вие ще преразгледате моят договор и аз ще продължа да бъда Ваш клиент.В противен случай ще трябва да сезирам Българското общество за некоректност към клиента. Тел. за връзка 0897926582

Започнах в Джет много амбицирана,с много надежди.Получих много обещания...но ден след ден започнаха да ми режат крилата.Върха беше когато ни връчиха нови трудови договори и хооооп моя беше на 2 часа.Нямах друга алтернатива...Опитах да работя и на друго място,но тактично ми беше казано,че трябва да избирам,че така не може.Бях отдадена на работата си и винаги съм била лоялна въпреки нередностите/напр.отпуските ми бяха фиктивни,защото работих сама в офиса.Бях в болница с детето...."трябва да ходиш за няколко часа,офиса не може да бъде затворен!"/Предложиха ми доста добра работа на друго място и не се замислих,тръгнах си обидена.Въпреки всичко обичах работата си.След заминаването ми в офиса са назначени 4 човека,процента нисък :).Радвам се обаче,че се започнах със страхотни РЕ,на които мога да пожелая успех!

Здравейте, можете ли да ми обясните по-конкретно какво се разбира под „Кредетен консултант в магазин“? Става дума за момичетата, които раздават листовки или тези, които седят на гишенцата? А може би и за двете? :)

Благодаря

Здравейте виждам че сте отворили хубава темичка за тия ИЗМАМНИЦИ ДЖЕТКРЕДИТ,но май трябваше да я прочета по рано.Та да минем на въпроса през 2006г.взех един климатик на изплащане чрез ДЖЕТКРЕДИТ и си го плащах нормално но към края на лизинга ми се обадиха и ми казаха че съм пропуснал една вноска примерно 9та като лизинга е за 12 месеца но такова нещо нямаше и им казах че имам вносна бележка която им копирах и изпратих след няколко дни ми се обадиха и ми казаха че няма проблем и се извиниха което на ми направи добро впечатление.До там приключи въпроса за мен но за тях уви не.На 27.09.09 ми се обадиха от някаква фирма която изкупувала задължения и според нея аз дължа на джеткредит 80 лв.и става въпрос точно за тази бележка но за съжаление аз вече не я пазя.След което се обаждам в джеткредит и им обяснявам случая(няма да споменавам отношението на служителката им)но според тях това че аз съм им изпратил копие на вносната бележка не е от значение защото парите не били постъпили в тяхната сметка.Тогава им казвам че трябва да се обадят на банката си за да проверят нещата а те ми отговарят че не е тяхна работа и че вече имам нов кредитор(с който аз не съм подписвал договор или съм се съгласявал да ми раздават личните данните на който им скимне)с когото да преговарям.МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И ВНИМАВАЙТЕ С ТАЗИ МАФИЯ

Бих искал да кажа, че за разлика от много други 'банки,' до този момент впечатленията ми от БНП Париба  са повече от добри, което е добра индикация, че в банката се работи сериозно в посока максимално удовлетворяване на клиентите и техните нужди. Преди известно време,   посетих , с цел кандидатстване за кредит в офиса на БНП Париба - Бургас  от това, което видях и чух, в ('банката 'работят добри в своите области специалистки).........без нужното образование , елементарна култура ,някакви си лелки а тази която им се явяваше като шефка  крещеше като падарка .Ако вие сте банкова институция то Аз съм валек .
Какви са тези застраховки 1 чи 2 чи 3.
Ако изкам да се застраховам ще отида в застрахователна фирма , ама истинска .
Внимание  0:
Обяснение  никакво;
Приличате ми на терариум.

Случайно попаднах на този сайт и установих, че има и познати имена сред пишещите. Ще си позволя, да коментирам единствено мнението на г-н Христанов, като едно от съвсем малкото сериозни неща написани тук.
Почти изцяло споделям написаното от него, но не мога, да се съглася, че изцяло вината е на висшето ръководство. Разбира се тяхната вина е най-голяма, но такава имаме и всички останали и не е редно сега, да прехвърляме всичко върху тях, така както преди сме оправдавали неуспехите с несправяне със задълженията на служителите от по-долните нива. Вината ни се състои дори и в това, че тези неща си ги казваме едва сега, когато се определяме като „бивш служител”, а до скоро сме твърдяли, че сме стъпили здраво на правилния път.
А индикациите за спускането надолу започнаха още в началото на 2008г. , но така и не се взеха под внимание обективните причини за това, а всичко се отдаваше на неспособността за работа на РЕ и техните екипи. Първата стъпка за решаването на един проблем е да си признаем, че той съществува, а ние така и не посмяхме, да признаем, че някъде грешим и не всичко е наред. Заравяхме си главите в пясъка, било от угодничество и кариеризъм, било от невъзможност, да се справяме със задълженията си и се надявахме, да ни отмине. Уви, май не ни отмина.
Самата същност на продукта, която може би е била много успешна до преди няколко години, през последните година и половина, даваше ясни признаци, че се изчерпва и че са необходими сериозни промени. В отговор на това от София се появиха няколко ялови идеи, които очаквано дадоха никакви резултати, а провалът естествено беше вписан в сметката на служителите от най-долните етажи. Върхът беше при напускането на г-жа Галина Тодорова, когато РЕ и техните представители бяха директно обвинени, че те са причивата за това, че не са взели достатъчно присърце нещата и също така поради липса на професионални качества, не са претворили гениалните и идеи за МП, ДжетПаспорт и т.н. в успешни дела. А тя като един Матросов се хвърли на амбразурата, за да ни защити нас и поемайки цялата отговорност за неуспеха напусна, за да можем, да останем ние.Беше доста недостойно, да се спекулира с името и по такъв жалък начин. На местно ниво за тези две години през които работих в компанията, нещата си оставаха на положение: „ пишете повече молби”, „натискайте клиентите да плащат” и „разнасяйте брошури”. А историята е доказала, че когато нещо не еволюира, то рано или късно загива.
Надявам се, че за месеците след моето напускане нещата сериозно са се подобрили, а на колегите ми които все още са настоящи служители, най-искрено пожелавам много успехи.
ПП. Тоше, не се ядосвай, важното е, че имаш обожатели, та дори и анонимни :) .

как най-успешната компания за потребителско кредитиране търпи такъв крах?Това се запитвах, и още преди да напусна намерих отговора-като назначава за РМ И ЗМ едни от най-не кадърните хора,които само да се разхождат и харчат пари по командировки,като не вършат никаква работа ,а се бият по гърдите.За голямо съжаление хората ,които дадоха всичко от себе , си напуснаха,защото не могат да търпят такова бездействие ,а и гласът им за благото на компанията не се чуваше.Съжалявам за компанията и за всички,с които през тези години делях успехи и неуспехи.