НТ Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НТ Груп ЕООД

Хора!!!!! Благодаря за това че сте писали в този сайт!! Мога да кажа че това което са писали хората е много вярно!! Викат те на интервю казрат,че има много кандидати утре ти е "наблюдателният ден" и до там,не ти казват колко пари нито договор единствено после ще ти кажем и така. И да пак раздаваш разни карти за фитнес и тн. За по 25лв. !!!!!БЛАГОДАРЯ ОТНОВО!!!!

Мили хора, съветвам Ви да не ходите на интервю за работа във фирма Макслог, адрес ул. Княгиня Мария Луиза 68 гр. Пловдив. Току що се връщам от този офис шокирана и разочарована. Това , което са писали преди мен потърпевши , са абсолютно прави. Ако искате да се разходите и видите един мърлив офис, отвратително надута музика, все едно съм в циганската махала. Превидно учтив и много хитър младеж, който се чуди как да изкара някой лев от нас. Ние  , които си търсим сериозна работа със сериозни работодатели. Уви, има такива, но за съжаление, в такива предприятия няма свободни работни места. Кой бяга от хубавото. Пожелавам Ви успех на всички

Здравейте
Получих днес меил от фирма макслог че съм кндидатствал за работа при тях,и че съм удобрен за "предварителен разговор".потърсих обявата в джобс бг по която би трябвало да съм кандидатсвал,но не намерх такава фирма.явно ги бе срам от изграденат си рипутация.след всички коментари които прочетох не смятам да си губя времето с благотворителен труд за тях.

Бг работодател, благодаря ви че ви има!!!

Пълна пародия!Кандидатствах на обявата и получих интелигентно написан имейл и си викам Супер!Интелигентни хора! Да,ама не.Отидох на интервюто и сладкодумният човек там ме убеди,че работата е страхотна и в крайна сметка не ми каза,че става въпрос за продажба на промоционални карти.Обещано ми беше след "пробния" ден да подпиша договор на пълно работно време и че за възнаграждението "ще се договорим утре като дойдеш". На следващия ден отидох с идеята,че цял ден ще седя в офис,но нищо такова не се случи,бях прикрепена към двама души,които се държаха откровено грубо с мен през цялото време,питаха ме само 1-2 неща за работата ми и след получените от моя страна отговори направо ми се подиграваха.После ме заведоха на едно кафе,аз питах каква е точно работата и получих на два пъти отговори от рода на Кво да ти обяснявам?Сега ще видиш!...много обещаващо няма що.При което мене ми светна,че може би продават такива карти и попитах дали е така.Получих отговор Много въпроси задаваш,много си любопитна.Човек на интервю за работа,който пита какво ще работи-ШОКИРАЩО.В момента фирмата се подвезава под МАКСЛОГ ЛТД и прочитайки коментарите тук се радвам,че не загубих повече от два дена там.

Здравейте
Пиша по темата за тази фирма. Значи работих за нея много дълго време. Имах една представа за тази фирма, но се оказа съвсем различно. Фирмата вече се преименува. Става въпрос сега, че фирмата не се казва НТ груп а, Макслог ЕООД. На същия адрес са си, същия управител, въобще направо нямам думи. Maxlog е същото. Пазете се от тях.

Добър ден,
един ден тази симпатична на парви преглед фирма ме извика на интервю за работа. Идеално за мен, но аз обичам да поглеждам нещата и да ги обмисля и се разрових малко и намерих:
Управител: г-н Токманов, ЕГН: 870819.... ОК!! Но си зададох въпросите: Защо управителя е толкова млад и Когато аз бях на неговата възраст какви умения имах? Да, стори ми се доста странно да е на такава позиция толкова млад човек. Потърсих още малко и намерих следното:
Правомощия:
1. Представлява дружеството
2.Изготвя и предлага за одобрение от собственика  годишния счетоводен отчет
3. Осъществява оперативното ръководство на дружеството ...
и т.н.
Вече бях озадачена колко сериозна е фирмата намерих и още материал, но няма да го постна, за да не злеповтавям може би лица в фирмата които са почтени и пак повтарям МОЖЕ БИ!! АА също така управителя е от едно село покрай Пловдив.
Бъдещи кандидати Вие решете какво мислите и дали изобщо да си губите времето с тях! Аз не отидох на втора среща, защото не обичам да се замесвам в неприятни ситуации.

НТ Груп ЕООД-интервюто мина чудесно.Хората страхотни!Първият ден(наблюдателен) също мина чудесно като изключим края."Честито-назначена си на пробен период,в който няма да ни плащаш нищо.Той е от две до четири седмици!"...Казвам "Благодаря!"-много въодушевена след,което разбирам,че за този период не се плаща нищо,но го приемам....Питам какво става по-нататък,ако го издържиш,за какви пари се работи...Все пак не бях отишла там за усмивки.Жената,която ме обучаваше-Ася ми казва:"Нека да мине това време дето си пробно и ще говорим?"Малка ли им изглеждах,глупава ли...не знам!Не разбирам как предлагат на хората да обикалят толкова време без пари и без да знаят какво ги очаква след това.Не разбирам и въпроса с гражданския договор!!!Как става така,че ти си на номиниран работен ден цяла седмица,а те не пускат договор?...това е от мен.Иначе се запознах (сутринта в кафето...или по-точно по-пътя) с едно мн гоино момче и едно мн готино момиче.Мисля,че името му беше Ники....Бяха и те от скоро там...даноне са останали разочаровани.

НТ Груп ЕООД - Некоректна Фирма
Много съм разочарован от това, което видях в тази фирма. 1-во интервюто беше направено от някаква си секретарка. Николай Токманов - собственика на фирмата го нямаше. Тя нищо не ти обяснява на това интервю. Следващия ден си на някакъв наблюдателен ден. Работа започваш в 9-10 часа реално, защото се събирате в офиса към 8-8:15 и отивате на кафе. Служителите бяха много общителни, искам да кажа, момчето което трябваше да гледам как работи, беше много пекан. Самата работа е да ходиш и да притесняваш хората на работното им място и да им продадеш карта за намаление, дали за театър, дали за Виктория СПА. Всяка карта е на стойност 25 лв. Ти взимаш 20% от всеки продаден комплект, защото ти купуваш 1 карта на стойност 25 лв и получаваш ПОДАРЪК още 1 карта. Демек за 2 карти продадени взимаш 5 лв. Края на работното време не е в 17 часа, а е 17:30 или 18 часа. Понякога те мотаят и до 18:30 зависи. Трудов договор НЯМА! Служителите, които бяха от 3 месеца бяха на граждански. Казаха ми, че ще подпиша трудов договор след 1-вия месец, ама НЕ. Няма трудов договор. Другото, което работата НЕ е легална. Продажбата на всяка карта, която продадете, трябва да дадете на момента касов бон. Тази фирма, неиздава в момент на продажбата касов бон. Николай Токманов - собственика ми беше казал, че ако някои изисква касов бон, да му кажа на купувача, че ще му я занеса утре. И така и не се стигна да дам на някого касов бон. НТ Груп ЕООД са некоректни и много зле се отнасят с персонала. Ако мислите, че ви плащат пътните, жестоко се лъжете. Бъркате си в вашия джоб. На собственика Николай Токманов не му пука за вас, ако ще времето да е лошо, да е минусови температури, вие ще трябва да обикаляте улиците и да безпокоите хората.
Дано съм помогнал на всички, които са получили покана за интервю. Надявам се информацията да ви помогне. Не ходете на интервю в НТ Груп ЕООД, ще съжалявате.