Дунав Прес АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе, бул. ЛИПНИК, 129&markers=Русе, бул. ЛИПНИК, 129

Дунав Прес АД

Това е фабрика за опаковки. По жегите в цеха е над трийсе. Зимата пада до петнайсе. Прашно и задушно. Машините са китайски.Постоянно нещо им е чупено. Техниците не могат да ги опраят.Нямало пари за части.Колегите стават. Без некои. Менижмънт, отека - все началници.И все различни неща искат.Кашата е пълна.Хора идват и си отиват.Който иска - да пробва. Казват, че некои майстори земат два-три бона чисто.

Желая да кажа.Бях изненадан от условията на труд като се има впредвид че сам минал не през една печатница.Ако трябва да дам оценка по 6 бална скала бих дал оценка 5 защото винаги може и още.Мога да кажа само,ако имам възможноста бих се пенсионирал в дунав прес.

Печатницата е в окаяно състояние. От няколко месеца не сме получили и стотинка - който може да се спасява, тук фалитът е неизбежен!

Моля за малко информация за фирмата