Дечи-СА АД /img/frontend/nomap.png"

Дечи-СА АД

Долни лажци работих три месеца през лятото по 15 часа на ден за смешна заблата от 450лееа от които ми платиха само половината време градовете ме лагаха до последно че ще ми преведът парите .

Най-големите мошенници !!! Който е работил за тях още си чака парите ... Управители управителки всичките лъжат и мажат ... Надявам се повече хора да проверят фирмата преди да се обвържат с тях, защото заради хора като нас които сме се излъгали тази фирма още съществува а хотел "Оазис" работи на 100% печалба !!!

Мерси много за информацията, аз тъкмо мислех да си пусна кандидатура. Хм, май е доста сложно да намерищ коректен работодател на морето.
Пак благодаря и се надявам да си получите парите.

не се залъгваите от офертите им във jobs.bg тези хора лъжат най нагло служителите си. заплати квартирни и пътни не дават аз имам да взимам над 1500лв от септември 2010 и още чакам и винаги казват, другата седмица ще има пари, тази друга седмица незнам във кой век е обаче.но ако искате това лято да си го изкарате без пари и зимата да чакате тяхното подеяниекоето няма да стане/заповядаите на работа при тях в ГРАНД хотел ОАЗИС в СЛ.БРЯГ или в ХОТЕЛ ПАРК ОАЗИС в гр НЕСЕБЪР.

колеги не ходете там всички които работихме за тях още не сме си получили заплатите от миналия сезон и никои не може да каже кога или ваобще ще ги получим мизериятя при тях е пална