ЗММ - Нова Загора /img/frontend/nomap.png"

ЗММ - Нова Загора

Напуснах фирмата по собствено желание, защото отношението на директора и управленския персонал е под всякаква критика. Директора се е заобиколил с подмазвачи, които само дремят при него на мохабет и се чудят какво остава да се открадне и каква далавера да се завърти. Това е фабрика във фабриката. Жалко за собствениците и акционерите. Социални отговорности към служителите няма. Само те навикват и те обиждат. Едно от любимите занимания на директора е да се подиграва и унижава подчинените си. Заплащането е малко, но както казва шефа "На портала чакат други гладни". Каквато и да ти е заработката накрая директора решава кой колко да вземе. Пари се дават на "нашите" хора, а другите да си гледат работата. Отделно карат работници да ходят и да работят на къщата на шефа в Падарево. С две думи тотален деспот. Радвам се, че отдавна се махнах от там. Жалко за тези, които останаха. Има доста свестни хора.

не е много добро обслужване на клиенти, едни намръщени физиономии, включително (и най-вече) и на директора