Булгермед https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ-1, бл. 30, вх. 2, ет. 9, ап. 71&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ-1, бл. 30, вх. 2, ет. 9, ап. 71

Булгермед

Измина доста време от както работих в тази фирма. Попадайки на сайта на "БГ работодател" реших, че мога да помогна на някой с мнението си, макар и след време. Г-н Васил Киров, собственикът на фирмата, още на интервюто правеше странни изказвания относно, момичетата завършили Медицински университет и това колко разкрепостени били. Направи ми лошо впечатление, но не подозирах, че може да има някакво отражение на работата. След като ми отправиха предлжение приех. От ден първи осъзнах, че за мен няма никаква работа. Викаше ме само за да ми диктува имейли, а аз да пиша, като всеки път все повече навлизаше в личното ми пространство. Не спираше да ми разказва истории как предишните момичета на моята позиция били много палави и разкрепостени. Аз бях започнала вече да си търся нова работа, но нямах финансовата възможност да напусна преди да съм намерила такава. Междувременно бях сложила приятеля си на "бързо повикване" за да дойде и да ме измъкне ако въпросният господин Киров си позволи нещо повече. След поредният случай обаче, в който почти си залепи бузата до моята го помолих да не ми влиза в личното пространство. Той ме изгони да сляза на работното си място. След час ме повика и ми каза, че ме освобождава, понеже не знам добре английски, а на него му трябва експерт по английски.. 700лв на месец.
Няма да коментирам случката. Може да се изпише много. Всеки ще прецени за себе си.

Здравейте, искам да изкажа и своето мненеие към въпросната фирма. Това за мен е една прекрасна фирма за работа. Кандидатствах преди около 1месец там и бях повикан на две интервюта, които протекоха превъзходно. Господинът, които водеше интервюто беше много добронамерен, еродиран и обясняваше много подробно. Не съм бил на много интервюта, но от скромният ми опит до сега това беше едно найстина много професионално поведение, което те предразполага и позволява да покажеш целия си потенциал. За съжаление не ме взеха на работа, но пък опита на превеждане на интервю ми беше полезен.

Не започвайте работа в тази фирма, освен ако ще е за не повече от 6 месеца.Голямо текучество на хора.Все е недоволен, парите са малко за този бранш,обидно отнощение от страна на шефа и онзи мислещ се за велик продуктов мениджър.И си пазете документите, защото имат навика да ги губят

Може ли актуално инфо относно заплащане:нето бруто,бонуси?

Голямо текучество на персонал. Управление на фирмата - смехотворно. Интриги. Уважение и привилегии - никакви. Има и свестни хора сред колегите. Около месец - два са достатъчни да се ориентирате в средата.