ТРЕЖЪР ЛЕНД ЕНТЪРТЕЙМЪНТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТРЕЖЪР ЛЕНД ЕНТЪРТЕЙМЪНТ ЕООД

Здравейте
Току що взех че кандидатствах при тия "Стабиляги" за работа като заначало-Общ Работник
Но добре че се сетих за този сайт да прегледам отзивите на хората за "Стабилягите"
И искам да ви кажа че съм ви СТРАШНО МНОГО БЛАГОДАРЕН затова че изказвате мненията и историите си за дадената фирма или работодател и че добавяте още други такива (фирми)!!!!!!!!!
Искам да подчертая че и фирма ПРОПАРКЕТ ЕООД са абсолютно същите БОКЛУЦИ !!!!!!!!!!!!!!

Най-голямите мошенници никога не се занимавайте с тях , за тях само затвор

несе лажета хора не отиваите дори на интервю .тези хора са безкруполни измамници паскал андон красимир иван светлин .разберете няма да ви платат никога а и заплашват сас бои .обектите са им в софия кв.герена роял спа велинград и гранд ьотел банско . просто неможете да си представите колко хора са запалили

Работих в тази фирма с още 2ма колеги няколко дни. Когато кандидатсвах уговорката беше: "в петък актуваме в събота плащаме". Започнахме в сряда, в петък ни повикаха в така наречения офис и ни казаха, че са много доволни от нас и че в събота ще ни "възнаградят" с аванс.
 В събота се наредихме на опашката от чакащи НОВИ работници и започнахме великото чакане за някакви пари. Както ние така и другите нови работници във фирмата не получихме абсолютно нищо. Беше ни казано, че парите са свършили, но утре (неделя) ще ги получим.Понеже нямахме работа за неделя се разбрахме да дойдем в понеделник.
 В края на деня отново се наредихме на опашката за пари, която е всекидневна, дори имаше хора, които отдавна не работят във фирмата и си търсят заплатите.  Казаха ни да изчакаме отвъни след малко да дойдем да си получим аванса. Докато чакахме отпратиха касиерката и когато ни влязохме ни казаха, че касиерката си е тръгнала (естествено симулираха че и звънят ) казаха ни "елате утре сутрита в 9:30, 10:00 (вторник)". Когато този момент настъпи господата Краси и Иван ме попитаха какви са тези междинни плащания (както споменах по-горе те сами предложиха). И така работихме цяла седмица без да вземем нищо. Имат работници, които им работят за жълти стотинки от години и на тях единствено плащат. Общите работници там са роби, а майсторите - общи работници. Осигуряването е на 4 часов работен ден, работата е от 8 да 18h, адски студ, никакво внимание, не е изключено и физическо насилие. Ако сте готови за всичко това...

Искам да предупредя всички,които кандидатстват за строителна работа,че не плащат.Аз бях поканен на интервю и докато чаках се запознах с един техен работник,който ми каза,че има голямо текучество на работници.Работят известно време и като си поискат парите ги гонят.Така са сипостроили обектите в Младост4 и х-л Флоримонд на околовръстното.Добре не им се вързах,защото щях да изгоря и аз,въпреки че бях одобрен веднага.Збележете,че всеки ден търсят специалисти в Джобс бг.Лошото е, че дори контролните органи знаят за тях,но ги е страх да ги закачат.Това е България.

Прочетох написаното от вас за "СУПЕР ФИРМАТА":) и се учудвам на това некоректно отношение от нейна страна! До сега аз лично не съм допускал да се държат с мен така нагло работодатели,и ме навява мисълта да кандидатствам при тях като охрана ,защото имам стаж 10години в бранша и ако се опитат нещо да ме мамят и мотаят ще ги направя известни на цяла България,пък и институцийте няма да ги подминат за проверки/ЩЕ ГИ СКЪСАТ/:) На 37г.съм и съм врял и кипял доста в този живот! Хайде медийте да действаме :)

Кандидатствах като охрана и ме посрешна един охранител на възраст около 70 години. Същия така добре ме отпрати че останах с мисълта , я си отивай че ще ми заемеш мястото . Иначе ме поразпита , дали имам оръжие къде съм работил . Добър кадровик си имат фирмата . Препоръчвам на кандидатите не се срещайте със охранителя на входа а поискайте от него да се срешнете със нач. охраната за да не останете излъгани . Успех .

Бих желала да споделя мнението си за  ТРЕЖЪР ЛЕНД ЕНТЪРТЕЙМЪНТ ЕООД - УЖАС и БЕЗУМИЕ!, Бях на интервю за позицията Мениджър Продажби за хотела им в Банско, интервюто беше проведено от мутра с навити ръкави, находящ се в суши бар, заобиколен от силиконови мацки, освен това не знаеше на кой свят се намира (не беше адекватен), каза ми, че нищо не знае за позицията, нито написаните неща по CV-то ми му говорят нещо, момичето от офиса ще ти се обади, ми каза в заключение на 5-минутното интервю.....ха-ха, е това ако не е шега...много несериозно, не се лъжете...много голямо текучество има и не плащат от това което успях да разбера за тях, разбира се преди да си изгубя времето...

Хора, вижте мненията за Флоримонт, всички останали като Пи енд Пи, Зет пропъртис, Ядра и т.н. имена по документи много, но реално произлизат от Флоримонт.
Готвачите се сменят средно на 2-3 месеца, с идеята да не им се заплати на края.
Работната среда не е нормална. Работи се под страх. Извънредният труд не се заплаща.
Хора, този сайт е направен за Вас- да се предпазите от нелоялните работодатели. Жалко, че фалшивите фирми, като гореописаните съществуват и перат пари.

Здравейте, някой знае ли нещо повече за тази фирма?