АСО ЧАНЕЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО ЧАНЕЛ ЕООД

Бях кандидат за работа на обект в село Герман. Отначало много ми се зарадваха. закараха ме на обекта веднага и явно веднага искаха да започна работа понеже имаха напуснал служител.  След запознаване с обстановката обаче се оказа че трябва да се работи по 16 часа само нощни смени а в почивнита дни по 24 часа за огромната заплата от 330 лева. Отпуски не се дават а за болнични даже не посмях да попитам и бързо се изнесох от там, Не съветвам никой да започва работа в тази фирма , все пак макар и в България живеем в 21 век,

Работих във фирмата близо 1 година.Заплащането винаги се дробеше на части.Търпях толкова време абсолютната безотговорност и аругантно и безочливо отношение към всички нас служителите.Почина един от колегите ми и за шефовете това изобщо не беше важно-важното беше да му се вземат смените, а не това, че си е отишъл от този свят.Последните дни преди да им се съкрати обекта съм бил по 48 часа дежурство след тежка операция  и това през ден,беше ми заявено че жив умрял трябва да съм на работа и търпях и, като за капак грабнаха веднага от онези своите хора и ги разпръснаха към обекти, а такива балъци като мен дето си вършеха съвестно работата ги лъжеха в продължение на 2 месеца, че ще вземат обект и така днес утре....обърнах се към инспекцията по труда, защото ме освободиха по взаимно съгласие без да съм искал такова и накрая се оказа, че са мe  и изработили в подписа ми на 3 документа и в момента съм си наел адвокат да продължи да работи по този случай.Ако желаете почнете работа при тях-дано да имате късмет.

плащат но не спазват никакви закони! при тях няма отпуски! работиш
извън позволените норми! слагат си само свои хора от перник защото самите шефове са от там!!!

И кое от по горе написаното и изтрито не отговаря на истината може би че фирмата е некоректна или пък, че е широбаджанащина ако смятате да мълчим или да се самозаблуждаваме моля то тогава изтрийте и това -благодаря предварително

Г-Н Администратор защо триете мненията относно тази фирма нали всеки има право на глас.......