Тайм Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Тайм Трейд ЕООД

Здравейте,всички които се интересувате от мнения относно тази фирма.Бивш служител съм.работих 3 месеца.Първо-обещават че ще ти дават 600 лв на месец-след като започнеш ти дават само 500 на месец,защото никой не ти споменава дори как се заплаща,а именно-да вземеш 600 лв трябва да имаш пълен един месец или 26 дни работени и пак не е гаранция че няма да те отрежат с парите по техни си причини-я ревизията не излизала или ако нямат оборот ти казват,че си работил за половин надник.плащат заплати един месец назад-демек докато видиш ,че са некоректни със заплащането минават 2 месеца-и още един докато си заработиш предизвестието-повечето им служители са за по 3-4 месеца докато ги разберат какво представляват.има обява която стои целогодишно че набират персонал по тази причина че не се задържат хора при тези условия.Жената която назначава е необразована и некомпетентна-казва се Цецка-много обещава а накрая нищо не дава-отмята се от думите си-със оправданието-"ами то като няма работа колко пари искате да вземате?"има си таргет 250 лв оборот на човек-демек 2 работника 500 лв минимум на ден за да си вземеш надника.ако не се изпълни таргета вземаш половин надник или не вземаш изобщо нищо-по преценка на шефа-който само гледа колко е оборота-не знае кой работи за него-не познава служителите си,ходи по магазините само да обира оборотите и няма представа кой напуска и защо.имат 3 магазина-един на бул.Братя Бъкстон в сградата на TULIPS,един на бул.Витошка 35 и един в Парадайс мол на първия етаж-магазините се казват SPORT OPEN.продава се уж качествена стока-а моделите им са от преди 6-7 години застояли вече пожълтяли и не се продават-винаги лъжат клиентите с каквото могат-много се краде в техните магазини-сега са сложили едни синджири да не се краде-и са вързали с корда дрехите.работния ден е уж 8 часа но се работи от 10.00 ч до 20.30-21.00ч което са си 11 часа-а лятото и стават 12ч., а в мола са по 12 часа от 10 ч до 22.00 ч.относно почивните дни се работи понякога по 10-12 дни без почивка-за отпуска и дума да не става-болничен ако се донесе те гледат на криво,сякаш си им длъжен.лятото все пак има едни жени които работят вече 5-6 години там-те излизат отпуска и понеже за да почиваш трябва да съгласуваш почивката си с техните/те са с предимство-за теб който ден остане и ти го казват без да можеш да оспорваш/.та , те имат отпуска лятото и когато някоя излезе в отпуск другите работят седмица -две колкото трябва без почивка,после излиза друга отпуска пак така.и се навързват може и за месеца да стане с 1-2 почивки само.събота и неделя не можеш да почиваш.ако стане така че искаш от шефа някой ден отпуск за нещо важно например за детето ти-той има случаи в които ти казва,ще си почиваш като напуснеш-и не те пуска.шефа е много невъзпитан-случвало се е да се кара с колежка пред клиентите и и вика"боли ме оная работа от тебе вече..."никакво отношение към служителите .за тях те са "хванати от улицата"-това ми беше заявено в лицето след като са ме наели чрез сайта-jobs.bg с кандидатура.НЕ ОЧАКВАЙТЕ НИЩО ДОБРО ОТ ТЕЗИ ХОРА.СПЕСТЕТЕ СИ НЕРВИТЕ.а на тях-то ще ви се върне стократно и ще си намерите майстора и вие.

Здравейте!
Работих в тази фирма близо 2 години.От самото начало беше трягедия. По моему време заплатата беше цели 250 лв. Политиката на фирмата беше: първо да прецакаме персонала с малки заплати и неясни отдръжки, а след това клиента да е доволен.Ха ха! Те за това гледам не са стигнали далеч, изпозатвориха магазините.Иво се мяркаше чат пат, от него лошо не съм видяла ,ама Розалин беше най-голямата смешка. Само дебнеше и броеше мизерните 200 лв оборот. Да не говорим за поправките на рекламациите във мазенцето му, под магазина на 35. :D Ей лудница.
Цецка тамън беше дошла от някъде , нещо трагедия имаше там семейна, и ние я гледахме състрадално, докато тя ни хокаше и се държеше отврат.
На 11 имаше една тарторка Дарина, която беше голямата надежда на шефовете, ама така ги обдадежди че измъкна половината магазин и си взе чантичката. Пак смях. :D
Единственото хубаво от тази работа е запозхахството ми с моята няй-близка приятелка, с която доста се смеем спомняйки си за тази фирма.

Здравейте!!!
Преди месец си прекратих договорните отношения с тази псевдо фирма,искам да ви кажа,че ако сте решили да се хванете в тази фирма трябва наистина да сте или в безизходица или не знам....
Н всеки който е отишъл на интервю му казват,че ще получава месечно възнаграждение или 520 или 550 лв ,на всеки различно!!! Работната седмица е уж 5 дневна ,а се работи по 7-8-9-10 и тн.дни без почивка ....По договор заплащането е от 25 до 30 число на месеца,такова нещо няма,при тях е формало и е до 5 число на новия месец.....винаги ,ама абсолютно винаги имат окаснения ....за да хване някой 500 лв трябва да изработи 25 дни от месеца,когато вали или на шефа не му се дават пари ,се обажда и казва утре да почиват еди си колко хора,и така те ти набиват почивки и се губят дни.....карат персонала си да излиза в неплатени отпуски ...това което е по договор е пълна глупост ,нищо не се спазва...работи с всеки ден по 10 х та дори и по 10:30 мин ,извънреден труд не се заплаща,празнични дни също,фишове за заплата не се издават..дават един ордер който подписваш ,но дори и него не ти дават !!!!!Това е най най най на мизерната фирма ,на която съм попадал през живота си ....и да споделя също,когато напусках имаха да ми изплащат заплати от порядъка над 800 лв и ми хвърлиха 350 и ми обясниха,че аз не си опредеям заплатата,при положение че за март месец имах 27 изработени дни!!!! ДОЛНИ ЛЪЖЦИ И ИЗМАМНЦИ,БЯГАТЕ ХОРА ПО ДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте! Звъннаха ми днес да се явя на интервю утре... добре че потърсих информация за фирмата в интернет, много съм разочарована.. Акъла не ми побира, как е възможно "фирма представител" на въпросните марки(nike, umbro, qoq sportif и т.н) да бъде толкова некоректна към служителите си. Работила съм за Елмек спорт Бг - магазин Конверс и нямаше такова нещо. Подписах си договор преди да започна и всичко си беше наред и както е посочено в договора. Въобще не се замислих, че такава фирма може да се окаже образно казано "пържилка" и вече мисля да проверявам всеки който ми се обади за интервю. Благодаря Ви за информацията :)

Здравейте.Кандидатствах за работа в тази фирма и ме поканиха на интервю.Бих искал да разбера повече ,какво е заплащането - твъдо или % или и двете,и колко реално се взима на края на месеца?Колко часа се работи на ден и колко дни в месеца?Благодаря Ви предварително.

и аз съм един от многото бивши служители на тази фирма.Значи хора, ако мислите да се пробвате да работите там, най-добре имайте предвид, че трябва да си спукате задника от бачкане, за да получите едни горе-долу добри пари. По цял ден трябва да сте (по 10 часа и половина, мах 11) и трябва наистина да предлагате абсолютно всичко от старите стоки в магазина, за да има оборот. И накрая този процент дето се пише от продажбите за деня е просто смешен. И понеже в тази фирма ми се струва, че никой незнае какво прави. всмисъл не са наясно с нещата като шефове. Примерно шефа ''фантом'' както му викаме някой, този човек просто има ебати късмета, че и продължава да държи 4 магазина в момента. Но политиката, обстановката, заплащането и като цяло отношението на хората там е направо посмешище. Единственото хубаво май е че е в магазина беше в центъра!

Най-некоректната фирма относно обезпечаването на персонала. Всичко упоменато в предния коментар е вярно. Работи се по 230часа за заплата около 470лв. с подписан трудов договор за минимална работна заплата. Първа заплата се получава след отработени 2 месеца и при евентуално напускане на фирмата се получават 2 заплати, които никога не са толкова защото винаги има някаква уловка като например няма оборот , няма пари и разни обяснения от този род , но никога не се получава цялата сума. Работи се по 12часа на ден , няма допълнително заплащане например двойни надници за национални празници както е по закон, а за бонуси може би в другия живот. Просто на тази фирма и трябва професионална намеса от инспекция по труда за което аз лично ще се погрижа.

Първите два дни, който са пробни не се заплащат .Пари се получават след един месец и ако решите през това време ,че не си заслужава да работите и не ви харесва няма да получите никакви пари - ходили сте напразно .Трудов договор по закон всеки работодател е длъжен да направи от първия работен ден ,но там не е така може на 10-15 -20.Определено и няма да получавате толкова пари ,колкото ви обещават .Зависи от това колко оборот има ,колко работни дни и др. неща.Определено не и това ,което ви се обещава.