Архитектурно студио Перфект /img/frontend/nomap.png"

Архитектурно студио Перфект

i taka zapochvame sys zapla6taneto,nikakva sigiornost,tova da neznae6 kolko sjte vzeme6 vseki mesec si e malko pritesnitelno,da ne govorim 4e procentite koito si izraboti6 vyob6te ne se izpla6tat nacqlo.Uvajenieto na nqkoi hora im lipsva vyob6te,tova da nemogat da te opglednat v o4i4kite nai mnogo me drazni,ina4e po telefona sa smeli,kakto vsi4ki drugi :) Ina4e ot ekipa nemoje da se opla4e 4ovek, horata sa svejarki, no vse pak nesme do6li da si po4ivame q, i dre6ki iskame da si vzemem, i bosi4ki da ne hodim, no te NE. Emi kano ne kon da di e.. izvinqva se za posledniq mi ezik no se otplesnah, ama malko.Ta za ekipa govorehme mnogo e priqtno da rabori6 v takyv ekip, mladi, energi4ni, i obstanovkata e hubava, NO vinagi ima edno No, kakto zami se dose6tate.Syotno6enieto rabot-svobodno vreme, emoje da se opla4e 4ovek, kakto vsi4ki znaem ima si vreme za vsi4ko, kogato se raboti se raboti, NO idva edin moment v koito na 4ovek ne mu se slu6at samo obe6taniq a iska i malko "suho" da pipne.Za Razvitieteto kakvo da se kaje, kakvo ozna4ava dumata "razvitie", nqma da i pravq analiz, tuk bih namesil dumata "obu4enie". Firmi4kata stava za obu4enie na neobu4eni kadri, i posle mar6 kym po kreativnite firmi.Za mestopolojenieto nemoje da se opla4e 4ovek vse pak 6te v centyra na grad Burgas, sponemavam samo tozi grad, pobeje v drugite gradove ve4e nqmat ofisi.Taka 4e ako 6te trqbav da obob6tim, ako iskate da rabotite s mlad i vesel ekip, no NE iskate da polu4avate zaplata kato BELITE hora, tova e va6eto mqsto za NE razvitie. i syshto taka bih dobavil 4e se nalaga dumata "NEGYRIZYM" tova e neshto kato "Fa6izma" no mnogo po losho ...

Започвам отзад-напред,работната среда е добра,защото колегите са хубави хора-млади,амбициозни и комуникативни. Лесно и приятно се работи с тях. Местоположението също е много удобно, в центъра на града. Потенциал за развитие от длъжността която заемате няма, освен ако не сте "с връзки". За свободното време - по рано се работеше и в събота, вече не е така, но....знае ли човек?Няма сигурност-днес си тук, утре те няма. Фирмата толкова често прави преустройства е че има голямо текучество на случители. Шефката си купува БМВ за 280хил.лв., а същевременно казва, че пари за заплати няма. Уважение от шефовете никакво. Добре е че парите се дават навреме винаги, но има хора които определят заплатите спрямо свършената работа, случва се умишлено да ощетяват едни за сметка на други. Шефовете нямат никаква загриженост за служителите и свършената от тях работа, естетсвено винаги недоволни. Има още доста негативни неща, но не ми стигат нервите да ги напиша.

заплащането често е субективно според мнението на шефовете, които нямат пряк поглед на свършената работа, уважението е показно не е истинско, сигурността е в полза на фирмата разбира се, свободното време липсва, колегите са супер,но има и въпросителни което е нормално, работната среда е добра,но често се променя

изклучително коректни шефове, мнго добро запластане на процент от свършетата работа , осигурожки и отпуски се спазват,водеща фирма област а на архитектурното проектиране (заминаналта година сградана одината -хотел феста барсело -гр.софия)фирмата е в консорциум с други фирми свързани със строителството и търговията което иа пражи изключително стабилна съотношение свободно време е негативно застото се работи и събота(до обед)