СОФИЯ БТ АД /img/frontend/nomap.png"

СОФИЯ БТ АД

За сведение на желаещите за информация за работа в София БТ и компетентните държавни органи.
Условията за работа логично следват регреса започнал от 2006г.насам със смяна на ръководството
(мнение от анонимен написано 23.10.2007г. сряда в 13:34). В настоящия момент София БТ е
предприятие тип (сива икономика) с брутално потъпкано трудово законодателство (работа на повече от 1 раб. място,графици от днес за утре,събота и неделя ,преправяне на ведомости,лъжливи заповеди и т.н.). Социалните придобивки са прекратени, сидикатите са част от управляващото тяло.
В цеховете е много шумно и много прашно "в норми". Заплащането в сравнение с 2007г. е намаляло
а работата се е удвоила и утроила, началната заплата е почти наполовина. Няма никакво развитие
за младите и амбициозни хора. Управляващите са същите тези от 2007г.поставени за евтиното
преминаване от държавни в частни ръце и бързото им забогатяване за сметка на работниците и
служителите,на хората създали и работили десетки години в тази фабрика. В заключение София БТ
и целият Булгартабак холдинг имат предизвестен край водещ след себе си мизерия и безработица.
Държавни органи - САМОСЕЗИРАЙТЕ СЕ!

Желая да получа информация дали има свободни работни места в цигарената фабрика на Павлово,имам желание да започна работа в производството въпреки досегашната ми длъжност на управител към кетеринг  фирма.Благодаря!

Здравей те!
Бих искала да попитам как може да се кандидатства във фирмата и къде модат да се проверяват свободните позиции за нея ?
Благодаря ви предварително ! :)

Здравейте, някой може ли да каже къде се обявяват свободните работни места в Булгартабак холдинг и София БТ и имали такива в момента.
Благодаря предварително

Това стана като някакъв форум. Целта на сайта, доколкото разбирам е друг, но поне тука явно има някакъв диалог. Във фабриката такъв няма. Г-н Дюлгеров, аз съм НАСТОЯЩ служител, така че НИЩО НЕ МЕ БЛАЗНИ! Страшно много съжалявам за всички добри професионалисти, които бяха прокудени от "любимата" ви г-жа Михайлова! Би трябвало и вие да съжалявате защото благодарение на неадекватното поведение на "любимата" ви г-жа Михайлова, сме на това дередже/при увеличаване с над 30% на нетните приходи спрямо миналата година да сме на червено/. Неможе да унижаваш и да караш да напускат хора които работят на 200%, от които зависиш, само защото не ти се подмазват и не разрешават да се гавриш с подчинените ти! В същото време да назначаваш и толерираш подмазвачи със съмнителни професионални качества...!!! Така производство не се прави, особено от такива размери!

Подразни ме ВИС с половината от истината.ВИС какво си завършил или завършила- има ли нещо общо с тютюна? Г-жа Михайлова която обвиняваш че е помогнала да напуснеш доведе със себе си 4-5 млади хора завършили точно това и те се справят чудесно.За г-н Колев си права или прав този който го е назначил на тази длъжност явно е назначил и теб - и след това искрено е съжалявал но връщане няма - толкова сте си можели.Ако се мислиш за НЕЗАМЕНИМ-а помисли си колко парички ти дадоха обезщетение при напускането - ако си много умен или умна - в което се съмнявам с тези пари можеш да направиш доста работи.Явно не си бил за тази работа. Колкото до тези които се махнаха - повечето не работеха нищо и побързаха да грабнат обезщетението. ВИС СИГУРНО ТЕ БЛАЗНИ ДА ТЕ ВЪРНАТ СЛЕД КАТО ВЗЕ ДОСТА ПАРИ.ПРАВИЛНО СА ТЕ МАХНАЛИ.

Това което е написал \"колегата\" \"сик\" са откровени лъжи! Истината е че хора които са добри професионалисти хора които бяха изцяло отдадени на работата си бяха принудени да напуснат и то на лична основа от г-жа Михаилова и г-н Д.Колев. Колкото повече време минава толкова повече се усеща отсъствието им, лошото е че гореспоменатите неискат да си признаят грешката! Надяваме се новото правителство да направи ревизия и да ни смени ръководството с кадърно такова и да успееме да си върнеме хората без които и слепите виждат че неможеме!

tursia si rabota tam no mai naistina vsichki sa oredeni v BT ako ima vse oshte edno neoredeno mesto email : [email protected]

Добра среда за работа. Добро заплащане, компетентно и професионално управление, перспектива за развитие на младите и кадърните. Никой не е принуждаван да напуска, всеки взима сам своето решение и си сърба това което си е надробил. Харесвам си работата, заплащането и отношенията между колегите (МНОГО СПЛОТЕН КОЛЕКТИВ). Има и изключения но те се осъзнаха и разбраха, че мястото им не е сред нас. Сега работата ще е песен.

Незнам кой и с каква цел е създал този сайт, но искам да ви кажа нещо за "София-БТ"АД. На времето това беше една прекрасна фабрика, с много добър колектив и сравнително добри възможности за развитие. В момента, незнам по какви причини, дали искат да ни фалират или просто новото ръководство е некомпетентно, но всички кадърни работници са унижавани и принуждавани да напускат! В момента може да се развиваш само ако си некадърен но затова пък си подмазвач. Предполагам, че това се прави и с цел да не се обръща внимание на огромните далавери които се правят. "Хубавото" е, че не се вижда никаква надежда...!