Завод за врати и мебели АЛИГАТОР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Завод за врати и мебели АЛИГАТОР ЕООД

Не си и помисляй те да работите в тая фирма-първо не плащат заплати-пари винаги няма за работниците-има само за шефовете-а те двама с по няколко жени .Назначават ви на 4 часа а работите по 9-10 и почивните дни .Работниците се поболяха от безпаричие -кой инсулт кой рак,но тях не ги интересува това,за тях така е по добре-умрял ПАРИ не иска За кого са тези закони в тази БЪГАРИЯ-честита ви НЕЗАВИСИМОСТ хора

Незнам как досега на Димитър Димитров му се е разминавало да не е съден , бит или фалирал , но се надявам това скоро да стане ,  защото не само аз , но и много мои колеги и клиенти сме лъгани без всякакви скрупули и угризения . Аз лично от година не сам взимал заплата , която е 270 лв а всеки месец си плащам здравни и пенсионни осигуровки от по 110 лв и когато за пореден път му се помоля за пари отговора е ,,аз нямам да ти давам,,.Ако някои правист прочете за проблема ми моля да изкаже мнение в този саит.Благодаря

Здравейте!
Следващите редове са за хората които имат намерение да работят за тази фирма. Моля Ви колкото и да сте притиснати от безпаричието не се набутвайте с работа за Алигатор. Както казва дядо ми "Алигатор не е ли крокодил?" Като това хищно животно ще ви изядат здравето и нервите, а и няма да ви платят. Работих там 4 месеца за обещаните 20лв на ден от които взех само 500лв - 300лв за коледа и 200лв средата на февруари. Тъй като имам малко дете, и нямаше как да си платя тока помолих да ми изплатят заработеното при което отговора беше "Имаме пари само за гориво" До ден днешен аз не съм получил дължимите пари. Да не говорим за условията на труд - студ мизерия даже обедната почивка ядяхме навън. Не се подигравайте със себе си и нигока не работете за тази фирма!

Отношенето на управителя на фирмата към служителите и работниците е меко казано отвратително. Всяка трета негова дума е чиста лъжа, лъжа са и големите му обещания за заплащане и професионална реализация. Господин Димитров не е единствения, който има тази склонност там, постоянно ше бъдете лъгани от служителите в завода, което води до конфронтации с клиенти и стрес на който ще бъдете подложени почти денонощно.