Завод за врати и мебели АЛИГАТОР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Завод за врати и мебели АЛИГАТОР ЕООД

Масово българите са свикнали да получават пари без да се напрягат много и "вършат работата си" както стане, когато стане и ако стане без да поематт отговорнос за "свършената" от тях работа.

Всичко започна да им се връща.Аз живях без пари доста време,при положение,че ходих на работа и събота и неделя,но...първо маика им се спомина,после качулките ги отведоха съпроводени от НАП и им запечатаха фабриката.Сигурно са разбрали как са фалшифицирали платежните за осигуровките. Онзи от горе всичко вижда.

Венелин, проблема може да е и във вас, сигурен съм, че това което получавате като наем не го декларирате на 100%. И аз имам същия проблем, масово искат да се декларира това което реално плащат.

Бях хазяин на фирмата. Всеки месец си плащаха наема само след напомняне. Още на втория месец собственика се скри до средата на месеца без да даде наема. Като се обади ми каза че бизнеса е много зле и ако не му сваля наема напуска. Намалих го със 100 лева но той реши да ми даде 150 по-малко и каза че ако не се съглася ще напусне. Трябваше още тогава да ми светне червена лампичка че е некоректен, но... След още два месеца пак ми скрои същия номер - на 5.01 го потърсих и го питах за наема и той ми каза че има забавено плащане и ще се разплатим в понеделник(т.е. на 9). След това отново се скри и 1 седмица по-късно чрез работника си ми предаде - сваляй с още 200лв. или напускам.  Аз естествено не мога да позволя да ме разиграва този адски некоректен човек и обявих магазина за свободен в агенциите. В момента ми дължат неустойка за неспазено предизвестие, наем поне за 1 месец и ток за 2 м.  От другите мнения виждам че човека си е некоректен, така че защо да очаквам да си спази договора?

Вратите не струват. Покритието им на канта замина, нямаго. Крилата се удрят в касите(трудно се затварят). Съжелявам ,че избрах там. Къде е Българското качество? Бих върнал вратите с удоволствие, с/у сумата която заплатих за тях. Ремонта ще е за моя сметка.  Късмет и четете коментари преди да купувате.

кагато решат тогава плащат заплати, условията са мизерни, На тези условия кой щесе хване да работи там, затова и продуктите които предлагат са УЖАСНИ и пари имам да взимам от тях АМА ДРУКПАД !!!!!!!

Всички тези грозни изказвания са породени от мързела, безоотговорността, некомпетентността, некорокетното отношение на тези хора направили жалак опит да работят във фирма Алигатор. В тази фирма няма място за лъжци и крадци! Хора с чест и достойнство работят от създаването на фирмата.

Това е място за изказване на мнения за фирмата като работодател, а не за черен пиар от конкуренцията. Аз съм доволен от качеството и цемите.

Поръчах си врати от Фирма Алигатор, които избрах  в магазина им от един лъскав каталог. Но за моя изненада вратите изобщо нямаха нищо общо с това, което бях поръчал. Някаква бледа прилика. Бях си поръчал ламинирани врати от МДФ, а те ми монтираха врати от талашит и хартиено фолио, което даже се беше закъсало на места. Лошото беше, че си искат парите за вратите още преди монтажа и изобщо не знаеш какво и как ще го монтират. Излъгаха ме за цената, докато не им дадох капаро, а след това цената беше друга (доста по-скъпа). А вратите са много криви. Не мога да си го простя още, че поръчах врати от тази смотана фирма Алигатор - направо ме изядоха.

Изключително несериозни хора !!! Радвам се ,че навреме го разбрах и не започнах да работя за тази фирма !!!
Отидох на интервю в петък и веднага г-н Димитров ми предложи да започна ,но преди това трябвало да мина обучение 1 седмица в Провадия,като ми поема спането-по негови думи "настаняване в хотел".В понеделник-в най големия дъжд аз съм сама в Провадия с един сак багаж,никой не познавам там и никога не съм ходила в този град. Едва на 4-тия път г-н Димитров ми вдига телефона !!!!!! Отивам в промишлена зано в офиса им като трябва да го изчакам там.Момичето в офиса не е чувала за мен !!!!!!!! Никой не е чувал за мен - че отивам там на обучение,няма кой да ме настани някъде и въобще не знам къде ще спа !!!!! Чакам го 2 часа !!!!!! и му звъня да питам дали скоро ще дойде ,при което той ми отговаря "НЕ,няма да дойда скоро." ... !!!!! и това беше , това преля чашата , врътна се и се прибрах в Бургас,като на следващия ден затвориха проходите в Стара планина.Като също научих ,че осигуряват на 4 часа служителите си.Инъче другите условия изглеждаха добре - 20лв/ден , работи се + събота.Говорих с негова служителка и при въпроса ми "Доволна ли си?Коректни ли са?" тя се двоумеше какво да ми каже !!!!!!!!! Иииии Бившата служителка от Бургас  е напуснала достаа бързо (не знам защо) , защото по принцип за обучение стария персонал обучава новия !!!!!!!