ЕИС Строитрлна Компания ООД /img/frontend/nomap.png"

ЕИС Строитрлна Компания ООД

Здравейте в фирмата работниците по големия процент са българи мюсулмани ( пумаци) това няма нищо лошо НО те ги карат да работят по 12 - 24 часа зави си от зора на обекта и по 7 дена в седмицата ТЕ не се оплакват защото ще  ги оволнат и ще си идан на  село и нямам пари няма ядане .От това се възползват и от това печелят .До като компетентните органи не си вършат работат ще е така в тая държа едни ще богатеят за сметка на труда и мъката на други. Такива фирми трябва да бъдат забранени с закон.

Не съм съгласен с Вашето мнението за ЕИС ООД Строителна компания.Аз съм служител в нея от 10 години и работодателите са изключително коректни.Всеки работник получава заплатата си на време и компанията няма задължения към бившите си служители.Моето мнение е,че това е една от макото български компании,които са редовни и лоялни към служителите си.

Почваш работа и ти свалят звезди.След месец два работа почват да не ти дават цялата заплата.Работниците не си взимат парите-нито наврема нито цялото заплащане.Некоректни са и дължат пари на работниците.Познаеам един който от 5 месеца има да взима 24000лв.