Банка ДСК - Call Center /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК - Call Center

Аз съм доволна от обслужването.

Доволна съм.

До скоро работех там така че информацията е достоверна:)
Заплащането е ниско и след изтичането на изпитателния срок не става много по-високо. Има бонусна система, според резулатите ти, но в началото едва ли ще може да се класираш. Уважение и разбиране има достатъчно. Дори и да не се справяш много добре никой няма да те навика. Привилегии почти няма, освен преференциите за банкови продукти. Фирмената сигурност има предостатъчно тъй като текучеството е сериозно, а банката няма скоро да фалира. Работното време е перфектно, особено ако си студент. Възможностите за смени са много има и нощна. Ако ти се налага да промениш смяната в последния момент няма проблем. Потенциял за развитие има, но не в ДСК:). Доста колеги отидоха в други банки за повече пари. Местоположението е горе-долу добро. Колегите са страхотни и има добра работна атмосфера.

Извод:
Ако си студент и нямаш трудов стаж, а имаш сериозни намерения в банковата сфера това е едно нелошо място да започнеш.

AD!!!