Гудуил Консултинг ООД

Екипа като гледам е добър повече от над средното за страната, но имат едни търговци който така подло лъжат и подвеждат, ум да ти зайде, некомпетентни и нагли, експерта който ме посети беше откровен и изчерпателен на всеки зададен въпрос, сондирах мнение от други колеги работещи с тази фирма, и установих неприятен факт, че търговците основно лъжат и подмамват за сключване на договор, а експерта дупе да му е яко , как ще се оправи.... ако в тази фирма има управител или не знам какъв, нека малко се заеме с управлението и менаджирането на този екип..... Скоро ще имам работно посещение в Унгария и смятам да проведа работна среща със собственика на тази фирма.
Успех!

Само да напомним на Уважавания господин управител, че Гудуил не е само офис София, съвет просто. Поемете си отговорностите, като управител и спрете да си измисляте някви правила, които до ся не са били актуални . Иначе рискувате да загубите и малкото добри експерти останали там.И много лошо сте направили, че сте си обявили публично чрез линкид ин къде сте работили!!! Тоз дето ви избра не видя ли, че и една година не се задържате на работа. Разбра се вече, че и великденски подаръци ще има - вино от 2,50 и шоколад от 1,20 . Късмет че вече не съм там....

Просто се отказах да кандидатствам за обявената инженерна позиция. Това, което чета тук от бивши и настоящи служители е грозна работа.

Чак днес видях, че от Гудуил са направили регистрация на фирмата, която представлявам във бгработодател и са писали лъжи и простотии по мой адрес.
Написаното е в доста посредствен стил и явно е по инициатива на новия им управител, който наистина се оказва, че е по-трагично попадение и от предишния.
В словесната диария, която са избълвали по мой адрес от името на някакъв уж недоволен клиент се споменава за някакви неподадени от мен проекти по Хоризонт 2020 и по Конкурентоспособност. По Хоризонт 2020 съм бил изготвил проект на безобразен английски преведен с Гугъл преводач и завършва с гръмка заплаха да съм им върнел парите, че щели да ме съдят!?!?
Еми направо ме втрещихте с простотията си и вече просто не знам какво да отговоря. Крайно време е този който го е написал/инициирал това нещо да ходи да се прегледа при специалист за да му бъдат изписани съответните медикаменти за постигане на психическо равновесие.
Видях, че сте направили профил и за фирмата на Руслан и там има подобен коментар. Смешни и жалки сте просто, излагацията ви няма край.
Първо нямам проекти, които да не съм подал в срок. За в бъдеще също няма да имам такива проекти, както и каквито и да е неизпълнени качествено и в срок договорни задължения. За разлика от вас поемам само ангажименти, които мога да изпълня и тук е голямата разлика между нас.
Проект по Хоризонт 2020 не съм писал и не представлява интерес за мен, та какво остава да не съм го изготвил в срок :) Но бъдете спокойни – ако по някаква случайност не успея да изготвя някой проект в срок, разбира се че ще върна парите на клиента. За разлика от вас.
По Конкурентоспособност едва ли някога ще има проект, който да не изпълня перфектно и в срок. Странно как ви е хрумнало да се опитвате да ме клеветите за нещото в което съм безспорен капацитет. И то при положение, че аз ви отворих очите как се пишат проекти по Конкурентоспособност и вие до ден днешен ги преписвате.
И накрая апелирам към чичо Манчо да спре по цял ден да се чуди каква простотия да измисли за да наклевети „лошите” бивши служители. Те далеч не се най-големият му проблем. На първо време не е зле да помисли за жалкия си авторитет (дори сред настоящите служители) – на себе си и на фирмата, който продължава да съсипва с неадекватните си действия.
И не е зле най-накрая да се поинтересува какъв е предметът на дейност на фирмата, която представлява :)

Ей, голям зор за тези гадните бивши, които ще изчезват от пазара :-) Споко, пак казвам - не ни мислете. Първата ми фактура е с дата 08.05.2015 г. И ще приключа годината с оборот във фирмата някъде около 35 000 лв. Мисля, че за стартираща фирма за 7 месеца е съвсем ОК. И пак да отбележа, че в тези пари няма нито една такса успех, те ще дойдат догодина, което отсега ми гарантира почти двойно приходи на таз-годишните средно месечно. Та това беше идеята на предния ми пост - когато сам човек може да го направи това - значи е добър. А когато е добър - може да си позволи да взема скъпо. Защото пазарът е пазар, той определя нещата. А когато си добър и не си притеснен - можеш да си избираш и клиентите :-) Нямам абсолютно никаквото намерение да ставам лидер на пазара, за мен е важно да имам постоянни клиенти. И да, има такива, с които работя от години. И маркетинг отдел не ми трябва, дори не съм си направил и сайт. Все се каня, но не ми и трябва. Аз съм традиционалист и консерватор в много отношения и добрата дума и доволните клиенти са ми най-важни. Дерзайте, има място под слънцето за всеки. Но моята производителност на труда няма да я стигнете никога.

Освен приза за №1 на пазара в подготовката на тръжни процедури, публикуван в престижния Book of Lists (2015/2016) на Budapest Business Journal, на състоялия се наскоро международен форум в Унгария на EUROSOLAR /Европейската Асоциация за Възобновяема Енергия/ , Гудуил отново беше отличен този път за приноса си в развитието на алтернативните енергийни източници.

Призът „Solar Energy Prize” /"Приз Слънчева Енергия"/ беше връчен лично от президента.

Тук не е мястото да се дават статистики за одобрени проекти, но определено налучкването и гадаенето от страна на бившия служител е далеч от истината.

Растящите ежемесечно приходи на Гудуил, вкл. от получени възнаграждения за успех от одобрени проекти са неоспорим факт.

ГУК ще празнува за разлика от 2/3 от клиентите по ППК, които не са одобрени. Цифрата е ориентировъчна, може би ГУК ще публикува по точни данни...

Тази година освен тиймбилдинг ще имаме и Коледно парти :)
Пак ще се веселим, но сме си го заслужили... годината беше наистина много успешна.

г-н мАнев! Снощи точно не сте празнували :))) стига смешки, и не забравяй, че е долно да не заставаш зад коментарите си. И какво сте празнували по-точно? Одобрени проекти на ваши клиенти, които не сте писали вие???

Наздраве тогава!