Инфопартнерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Инфопартнерс ООД

Много добър мениджмънт, страхотно отношение към служителите. Заплатите са доста добри за България. Огромна възможност за развитие в различни направления. Много разбрани и интелигентни колеги. Нов офис и като цяло доста приятна атмосфера. Когато има работа трябва да се свърши, но остава време и за почивка, и никой не те гледа под лупа какво правиш. Добри бонуси.

Някой може ли да каже какви са средните заплати на SAP консултантите в Инфопартнерс?

Изключително НЕпрофесионално отношение. Бях кандидатствал там и преди. На първото интервю чаках 15 минути след уговорения час за да ме приемат. След като започна интервюто, служителката беше принтирала CV-то от кандидатстването ми преди 2 години :D (което естествено беше доста необновено). Както и да е .. преглътнах го, като и обясних че това CV е старо. Поканиха ме на 2-ро интервю. Този път чаках 50 минути +, за да се появи шефа им. След като дойде, изненадващо пак бяха принтирали старата ми автобиография :D, на която шефа им коментира "много бедно CV бе приятел".
Освен всичко, така и не успях да прочета нещо хубаво за тази фирма в интернет.
Сами преценете дали това е вашето място ;)

Добра фирма според мен, ако не ви притеснява да се занимавате основно със съпорт. Я препоръчвам.

Искам да попитам някой знае ли нещо повече за тази фирма, как минават интервютата, в какво се състоят?