Арт 93 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Сливница 245, ет.3&markers=София,бул.Сливница 245, ет.3

умишлено забавяне на заплати дори в момента е така!

1.Първите дни от болничните, които се плащат от работодателя.... не се плащат.
2.Подписвате предварително молба за законовия платен отпуск от 20 РАБОТНИ дни, а ползвате платени 15 КАЛЕНДАРНИ дни, като в следващите месеци си ги отработвате в съботите
3.На официалните празници почивате, но си ги отработвате без почивен ден в следващите недели, съботите са работни по принцип.
4.Плащате депозит за обучение, което няма да ви послужи в никоя друга фирма.
5.С назначаването подписвате:
-молба за напускане
-декларация че сте си получили парите и трудовата книжка, към датата на напускане (с празно пространство за датата)
-Съгласен сте трудовата ви книжка да се съхранява във фирмата
6.Половината от първата ви работна заплата остава като депозит за евентуални липси а такива винаги има, те се удържат от следващите ви заплати
7.Работите целия декември без почивен ден с удължено работно време (11 часа).Това не се заплаща! За сметка на отработените дни ви дават малко почивка в началото на януари.
*Ако сте провач в магазин не почивате и януари
7.Стоката е китайска!

Слава Богу, нямам никакви отношения с тази фирма и съветвам каквито и да било кандидати за работа, да стоят настрана Всичко, което е написано по-долу от "защитниците" на въпросната фирма, е написано от една и съща служителка, на която началството са наредили да го направи! Съответно, написаното от нея са пълни глупости. Само за едно ще спомена - работното време си било съвсем нормално. Муахахахаха
В неделите отработват съботите, в които са почивали. Сами си правете сметката за какви изроди става дума!

АРТ 93 е фирма която е в разрез с всички правила. Плащането е изключително неточно, ревизиите са на няколко месеца - ВИНАГИ С ЛИПСИ и съответно отдръжки от персонала. Шефовете - нямам думи. Касовите апарати се пращат всеки месец към София за изтриване на паметта. И всеки който работи там знае всички тези неща. Така, че тези постове с "идеалните условия и величието на фирмата" са написани от самите шефове. Заради такива като вас държавата ни е на това положение.

Здравейте! ? Бих искала да попитам някой ако знае- какво е заплащането в  Арт 93, защото съм решила да кандидатствам за работа. Благодаря предварително

Здравейте!
Искам да отговоря на клиентката на нашата фирма. При цялото ми уважение, но Вие не сте "в кухнята на нещата". Не само аз съм се изказала така по отношение на "Петрана". Както се вижда и аз и колегите ми сме на едно мнение. И да, отговаряме, понеже ни е грижа какво се пише за фирмата , в която работим. Точно поради тази причина искаме да оборим тези клевети. Няма нищо вярно в думите и. За ревизиите вече говорихме. Какво за работното време? Нормално работно време, нормална обедна почивка. Всичко е наред. Ако от това се оплаква" тази колежка", ще и кажа че преди време съм работила в друга фирма по 9-10 часа, без обедна почивка в един магазин на "Графа". Това вече е нечовешко, съответно напуснах. Не виждам какво не и е харесало на "Петрана" и от какво се оплаква.Условията за работа в "Арт 93" са добри. Може би наистина е "синдрома на бившия озлобен служител", а и българина винаги плюе по работодателя си, още повече, когато си е изгубил работата...

аз съм само клиент на тази фирма. И от наблюденията ми не мога да изкажа мнение.
Въпроса ми е само: Защо всички се изказвате така за това момиче, и нападате от гледна точка недоказана некъдърност, и не коментирете другите въпрси, който е поставила: работно време, начина на получаване на заплата? и ревизии през  седмици?
Защо след като всичко е наред не сте си изказали меннието за това? Или вашата длъжност не е само продавач-консултт и се чувствате длъжни да се изкажете положително?

Здравейте!
Ама тази Петрана ли е, Петранка ли е, май не е в час с много неща. Явно е от разглезените "момиченца", които не са свикнали да работят, а по цял ден чоплят семки и пушат пред магазините, клюкарствайки с другите продавачки. Първо, няма нищо вярно от това, което си написала.Пълна клевета от някакво "момиченце". Работя в тази фирма доста време , за да съм наясно с някои неща. Как така не ти излизали ревизии? Ревизиите се правят много точно, аз нямам такъв случай да не ми е излязла ревизия, търси причината в себе си, или си толкова" заспала" , че не виждаш кога някой краде? А и какво значи"работната атмосфера е под всякаква критика - напрежение!" Всеки магазин си има редовна клиентела, а и от теб зависи дали ще привлечеш и други такива. Като си чоплиш в носа, няма как да стане. Напрежение - хаха! Всеки иска напрежение, щом има напрежение, има и работа! Щом има работа, има и добра заплата! Логично е!
Повече нямам какво да добавя!

Искам и аз да изкажа мнението си като бивш служител на тази фирма. Написаното по-долу от "Петранка Спиридонова" е пълна измислица!!! Работих в АРТ 93 няколко години, винаги всичко е било наред,получавах си заплатата редовно,проблем с ревизиите не съм имала, защото съм си вършила съвестно работата! Работата ми с колегите е била на ниво, а отношението на шефовете към мен винаги е било добро и са проявявали разбиране, когато съм имала някакъв проблем. Смятам, че условията за работа там са добри. Престанете да пишете глупости!

Миличка, какви са тия глупости?!?! Аз работя там вече 2 години и честно казано, такива лудости не само не съм виждала, но и чувала! Молба за напускане при постъпване на работа, баджове по 25 лева, обработени касови апарати... ама ти сериозно ли?! Тая лудост, която си я написала тук ще я отдам на типичното за нашите географски ширини озлобление на бившия служител и прекаляването с мафиотски филмчета. Описаното от теб ми прилича повече на сценарий за филм за сухия режим в Щатите (в момента дават един такъв, сигурна съм, че много ти харесва). Сигурно защото в Арт93 са най-големите измамници, затова откриват в най-голямата криза нови магазини и работни места, на които за жалост попадат и такива като ТЕБ! За да могат после всички уволнени некадърници да плюят! Ами плюйте - такива като вас друго и не могат! Аз си върша добре работата и съм доволна!