Арт 93 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Сливница 245, ет.3&markers=София,бул.Сливница 245, ет.3

Адски разочарована!!!
Живея в чужбина и при всяко мое завръщане купувам арт продукти за подаръци. Уверена, че ще се представя отлично с прекрасен и качествен български продукт който винаги съм препоръчвала, сигурна в Арт от личен опит. Тази година получих огромно разочарование купувайки колани за над 200 лв и всеки един от тях се оказа от чиста пластмаса

НЕ КУПУВАЙТЕ!КУПИХ 3 КАЛЪФА ЗА ЦИГАРИ ЛЪЖАТ ЧЕ СА ЕСТ.КОЖА А СА НАПРАВЕНИ ОТ НЕЗНАЙНО КАКВО!?НЕЩО М/У ИЗКУСТВЕНА КОЖА И ПЛАТ. НА ВСИЧКО ОТГОРЕ МЕ КАРАХА ДА ИМ ИЗПРАТЯ СНИМКИ И ЦЯЛ МЕСЕЦ НЯМА ОТГОВОР.ТО ПРИ ВИДА НА ТЕЗИ ПАРЦАЛИ ОЧЕВИДНО НЯМАТ И ОТГОВОР...

Здравейте ,
Закупих си мъжки колан от естествена кожа за 35 лв от тях . ( не съм имал супер очаквания за тая цена ) , но като се прибрах и го навих , за да го прибера в кутия ( както са по скъпите луксозни колани ) цялата кожа се нацепи зверски от 2 те страни . Като го разгледах по внимателно след като така се нацепи с разочарование установих , че материала дори не е естествена кожа , а между 2 пласта „кожа” имаше една пластмасова тиранта ( от тия дет ги слагат на пералните и хладилниците, за да могат да ги носят ) . Много ниско качество . Единственото читаво в колана беше токата . Иначе отношението на служителките в магазина беше на ниво . Бяха много любезни и ми направи допълнителни дупки ( по мое желание ) безплатно . Жалко , че не издържа и 1 ден колана ( и то без да го нося ) !!!

Днес бях на интервю за офис сътрудник и нека ви разкажа как протича то.

Посрещна ме дамата, която ме бе поканила по телефона и ми даде да попълня анкета от четири страници с всевъзможни лични въпроси (съжалявам, че я попълних). Освен ЕГН, тел., адрес и т.н се иска да си преразкажеш СВто, да кажеш колко си висок и колко тежиш, дали пушиш и по колко(WTF), дали имаш кредити и на каква стойност и множество въпроси, които са твърде лични и не им влиза в работата. Въпрос „каква длъжност би била подходяща за вас? “ Моля? При положение, че кандидатствам за офис сътрудник, шофьор на бус надали би била подходяща.

След като чинно отгових на всичко, чаках окло 10 минути някой да ми обърне внимание. Дойде онази дама, последвана от видимо злобно същество, което не се представи, с нежелание процеди „добър ден“ и ме гледаше, сякаш искаше да ме разстреля. Започна кръстосан разпит за предишните ми позиции и заяждане с всичко възможно. Имала съм много опит в еди каква си сфера (няма да уточнявам), ако тук съм искала да се занимавам с нещо такова, нямало да стане. При което за мен вече всичко приключи и й казах, че ако съм искала да се занимавам с нещо от предишната ми сфера, съм щяла да кандидатствам по такава обява. След основния разпит най-накрая ме попитаха дали и аз имам въпроси. Е не бе, нито знам каква заплата ми предлагате, нито какво точно ще върша. Отговори ми се неохотно и с презумпцията, че ще ми бъде обяснявано, ако започна. Е аз как да започна, без да знам какво започвам?!

Като цяло, още с първите няколко изречения злобното безименно същество ме изгуби като кандидат. До два дни се обаждат ако си одобрен.

Това е то - ако искате да се чувствате като след среща с енергиен вампир, мястото за интервю в централния офис на АРТ 93.

Качеството на изделията на фирмата е много влошено. Купих си портомне за 69 лева. скъса се на четвъртия ден след като започнах да го ползвам. От фирмата ми казаха че е минала гаранцията 35 дни оставих го в магазина чаках 27 дни и ми взеха 6 лева за ремонта.

Клиент съм на фирмата от дълги години. Напоследък обаче ми прави впечатление, че отношението на продавач-консултантите е станало много грубо. Днес например купих едно портмоне в магазина в The Mall, тъй като моето се беше раздрало и помолих след покупката да седна на близкия стол и да си прехвърля парите от старото в новото портмоне. Продавачката обаче хладно каза, че не можело, понеже щяло да се наложи тя да стои до мен през това време. ?!? В този момент аз изобщо не разбрах какво и защо налага това, може би е смятала, че ще взема да открадна нещо, докато седя там. Както и да е, след този пореден случай на обидно отношение, а и поради силно влошеното качество на продуктите, повече няма да пазарувам от Арт 93.

Закупих ръкавици за 79 лева. Скъсаха се на второто слагане. Жалко. Не съм конфликтен човек и подхождам към проблем от този род с усмивка. "Така въоръжена" посетих магазина, от който съм ги закупила, щото имат 1 месец гаранция. Поисках замяна. Не може. Шефовете в София ще решат дали да ги ремонтират или заменят. Това решение го чакам вече 1 месец. Отново посетих магазина - по разбираеми причини вече не чак така усмихната. Помолих да ми върнат сумата. Не може - практиката на фирмата не била такава. "Ще чакате, още няма решение дали да ги сменят или ремонтират!". Чакам си аз... чакам си...ама тя зимата не чака..заминава си. И може би за догодина...евентуално, ще имам ръкавици от 80 без един лева. Изводите - всеки сам...

Клиент съм на фирмата от около 15 години като купувам един и същ продукт(чантичка за колан).Това което ме разочарова е , че с всяка следваща чантичка която купувах ставаха все по некачествени,като последната изкара буквално няколко месеца и се скъса.Въпроса ми е някой знае ли защо е така? Смятам ,че ме загубиха като клиент.

Разкарват хората по техните интервюта като простинали кобили....а и лъжат че ще се обадят със "сигурност" дали сте одобрен за работа ...поне да не лъжат !!! Егати и измислената фирма ...

Кандидатствах за позиция в офиса, останах потресена като отидох във въпросният офис... Той е един огромен магазин, т.е ще ти плащат ако си вършиш задълженията, но ако може и на продавачка да си играеш ще е супер. По възможност владей и фотошоп, че да правиш някоя друга рекламка, да не даваме пари на графичен дизайнер... Нещастници