Ривал Инвест ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Настев 3&markers=Пловдив,ул. Георги Настев 3

Ривал Инвест ЕООД

Една прекрасна фирма! Преместих се в друг град с тъга! Искам да се върна! Нека да има повече толкова реални фирми в България! И да я бъде!

Една чудесна и работлива фирмичка, да работиш и да пееш...20 год си получавах и заплатата и осигуровките и работата и уважението и навреме...и почерпки по празниците...Да сте ми живи и здрави!още 100 год...такива трябват на България , пък и работливи и коректни и умни и красиви и щастливи!

Ужасна фирма! Без осигуровки, чакане на договор минимум 3 седмици! Некоректни с плащането, започнах там като търговски представител и освен обикалянето по магазините ме караха да разнасям доставки по другите градове. Уговорката с тях беше работно време по 6 часа на ден 600 лв по 150 на седмица, получавах по 100 на седмица и искаха по 40 обекта на ден което е непосилно!!! Счетоводитвлката Спаска не си върши работата- мързи я да звънне на 10 магазина за заявки и използва някой друг да и върши работата! Има напрежение в тази фирма която дори не е регистрирана, а пуканките им не стават за нищо. Нагли са и се държат все едно си им длъжен, когато почнат да плащат тогава може да имат персонал не се подлъгвайте и не си губете времето с тази фирма! Фирма от 18!години с 2 ма човека персонал. Владимир Попов адски напрягащ човек и нагал!!!!

Моля да поправите името на управителя на фирма Ривал Инвест ЕООД от Ивайло Кесняков на Влади Попов,който си е управител от 18 год.....Изписания от Вас Адрес на фирмата е грешен, истинския е гр. пловдви, ул. Плевен 4...
Ако промяната е направена умишлено и зловредно от И.К. - Ивайло Кесняков, то можете да му премахнете мнението, тъй като в този случай е тенденциозно....А и такъв човек никога не сме имали в фирмата ни.Повече подробности на тел:0895755005 и търговски регистър... Пожелавам ви коректно да нямате друг път такива тенденциозни спамове...

Мога да кажа само че всичко е мн зле.Ако само собственик бих уволнил целиа жалак персонал с управитела И.К.

Всичкиса интриганти и лизачи. Повечето От отговорните лица в хотела са сложени От управитела шот имат отношение с него безда да щразбират От работата си.

Чудесна фирма!Коректна!

Работила съм в тази чудесна фирма повече от 7 години .Дори в чужбина не съм срещнала толкова коректност и точност. Ако се върна , първо ще опитам отново в Ривал инвест. Много са коректни.

Ти май не си стъпвал в фирмата , щом като не познаваш никой и по колко години работят...Имаше един Интригант, Мариянчо ...дето се натискаше като последен тарикат за тази фирма и нищо не ставаше и няма да стане от него .. и Тебе!!Намери си друго поприще да мърсуваш , тука никога не е било за такива като теб!Не ставаш за нищо!!
И една поговорка от нас, да ти напомним:
Живота и работата е пропаст, лъвовете я прескачаме ; влечугите я пропълзяват ; говедата стоят на едната страна! Ти просто не си от първите !!В България няма място за такива...

Стига си дрънкал глупости. Работил съм в тази фирма и няма служител който е работил 5,6,7 или 8 години там. Ти си или т.н. шеф на фирмата(Владо Попов) или бавноразвиващата девойка в офиса(Петя).Колкото до осигуровки, договори и заплата. Един месец съм цакал за договор и така и не го пуснаха. Заплати на ръка, осигуровки няма. Всички служители се вземат по някакви Европейски програми, и като питаш за договор "Чакаме одобрения от Бюрото по труда". Така около месец и повече.Лъжи колкото искаш. Раб. време: 08-17 само на думи. Почиваш събота и неделя, да ама не. В събота цял ден. Вземаш 700лв. само на приказки. По 150 на седмица, за 6 работна седмица.
Единственото вярно е,че колегите са ОК. Ама текучеството е голямо.