Еврохаус България ООД /img/frontend/nomap.png"

Еврохаус България ООД

Още ли не е затворена,тази гнусна и измамна фирма?????

По измамна фирма няма работиш взимаш им к... Докато няма закони в България ще е така рибата мирише откъм главата

Гледайте Господари на Ефира от май 2017 г. - клипчетата са 5 и ще ви стане ясно що за измамници са!

Някой ходи ли днес имаше насрочено интервю за работа в тази фирма)))

Кандидатствах по обява за фирма "Завод за леки метални конструкции",за която не намирам абсолютно никаква информация в интернет. За това пък адресът и телефонът и съвпадат с тези на фирми "Еврохаус " и "Газ Петролиум". За една и съща фирма ли става въпрос? Питам, защото ще трябва да пътувам доста, за да отида на интервюто, и ако тези коментари отговарят и за въпросния "Завод за леки метални конструкции" изобщо не искам да си губя времето...

Голяма постановка тази фирма. Бяхме към 15 човека и чакахме около 30 мин да се появи някой си там. И на този някой явно изобщо не му пукаше дали ще ни наеме! По време на престоя си прегледах мненията за тези измамници и се изнесохме половината! Дано другите хора да първо да прочетат и тогава да си губят времето и парите,за да отидат на интервю там. За работата не ми са мисли.....

Поредната измамническа фирма,която лъже хората.Търсят хора,а в същото време не взимат никой на работа.Кандидатствах по обявата в интернет и след два дни ми се обадиха да се явя на интервю.Когато ми се обадиха останах малко очуден.Отидох на интервю,след мен дойдоха още трима души.Почакахме доста докато се появи управителят.Интервюто мина бързо не повече от 2-3 минути.Управителят ми каза очаквай обаждане до края на денят.Така и никой не се обади.Наистина не се лъжете да кандидатствате и да ходите на интервю в тази фирма.

Аз пък съм търпелив и ще ги чакам да пуснат обява:  "Специалист публикуване на обяви за работа на конвейр.."  Тогава може помисля.. ?! ;)

Тази фирма май наистина се подиграва с хората. Ходих на интервю за работа там, както бяха казали в 8:30. Имаше този път около 30човека наблъскани в коридора. Записаха ни на един лист и към 9 и нещо започнаха да ни викат по ТРИМА вътре. Чаках около час и половина, за да вляза. Препитването беше много зле - "Ти за к`во си. За коя позиция... Опит...? Добре Щи се обадим. Ти за к`во си ..." и т.н. Пълен провал е тази фирма. Е така и не се обадиха. Не си губете времето да кандидатствате тук.