Телепоинт /img/frontend/nomap.png"

Телепоинт

Пенчо, да ми кажеш как се измерва производителността на труда на прехваления от теб магистър по социология? Хайде ако е инженер, зъболекар, обущар, или дърводелец е ясно... Но прехвалената от теб магистърска по социология трябва да мие краката и да пие водата на всички онези, които й вадят заплатата, докато тя си спи на удобното бюрце.

Искам да отбележа, че съм много щастлива , че не прочетох тази страница , преди интервюто( за да не бъда предубедена) . Мога да кажа , че работая с истински професионалисти и хора на които може да разчиташ по всяко време за всичко. Чуствам се късметлийка !

Доста странно впечатление прави факта, че повечето мнения са написани от хора които тепърва кандидатстват за работа във фирмата и както се вижда стигат само до първо интервю. Ако страдате от интелектуален дефицит изобщо не си правете труда да кандидатствате във фирмата. В Телепоинт се уважават креативното мислене и индивидуалния подход. "Тъпото парче" HR-ка (цитирам някой от по-долу) е магистър-социолог и ако не ставате за позицията ще Ви хване веднага. Тя не само, че не е тъпа, не само, че няма обица на носа, а е много проницателна и интелигентна дама. Важното е, че хората които работят във фирмата, смятат че тяхното професионално занимание се случва на едно прекрасно място. А на останалите които идват на интервю без да са си направили труда да разберат и името на фирмата, мога да кажа, пишете си по разни сайтове, колкото и каквито глупости искате.

Моля, дайте конкретна информация какво точно представляват тестовете при кандидатстване за техническа длъжност.

Колко ли кадърни кадри сте изпуснали заради това момиченце, което ви е HR..

До георгиев, Христо и неказва:
Клеветите по адрес на човек който сте виждали веднъж в живота си за половин час. Не че моите впечатления от въпросната личност са цветущи, но вашата агресия е неоснователна.

До всички от фирмата които си надуват рейтинга като пускат коментари с максимални оценки:
Браво, открихте топлата вода :) Любопитно ми е ако някой проведе анонимна анкета сред всичките ви настоящи и бивши служители използвайки същите критерии като в този сайт... какви ли ще бъдат средните стойности?

Биляна Боянова - мн тъпо парче ...

Мисля, че достатъчно ясно съм написал, че АЗ се отказах тогава...просто не отидох на третото интервю (бях поканен), тъй като ми се стори несериозна фирма. Спрях се на позиция, която смятам подходяща за мен и се чувствам ок в момента. Това не е хейт, явно просто не може да приемете критика! Този сайт е за това, да се сподели мнение, да се оцени дадена фирма. Моята оценка е негативна. Хейтът е нещо съвсем различно.

Здравейте, Христо, AZ и всички останали, който хейтват.

Искам да Ви попитам след като сте идеални защо просто не си направите фирма и не спрете да хейтвате, че не са Ви оценили?
Ако нещо не Ви харесва не сте длъжни да плюете... Ако те е страх от мечки просто не ходи в гората.
Факта, че не са Ви взели значи просто не ставате, не Ви е виновен никой.

Понякога това да се "говори лошо за другите" означава просто да се каже истината в прав текст. Не познавам въпросният Христо, но мога да кажа, че и аз съм бил на интервю във въпросната фирма преди време. Отказах се, след като видях излишната превзетост на г-н Шефа и г-ца ''HR''. Въпросите са научени от учебник, елементарно ниво на комуникация не се поддържа. Самочувствието и на двамата по-скоро показва комплексираност и не достатъчна сигурност в себе си. Моето лично мнение е: ако пропуснете интервюто с тях, няма да пропуснете нещо съществено :)